2726
عنوان

اعتقاد دارین؟؟؟ 🙄🙄🙄🙄🙄🙄

114 بازدید | 20 پست

کسی به جن اعتقاد داره؟ تا حالا شنیدین یا دیدین کسی با جن در ارتباط باشه؟ واقعیه آیا؟ 

اگه شنیدین یا دیدین، ماجرا از چه قراره؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره 🙂🤷‍♀️

باباکرم میخواد دلو میکشه به دندون 💃😀 باباکرم میخواد جوری همه بگن جون 💃😀😂  باباکرم میخواد دوباره بلرزونه 💃😀😂 جوری یهو خفن میاد که همه کف کنن  برن خونه 💃😀 😂  میریم تعطیلات یعنی میریم یه جا پلاس شیم 😀💃😂 میگم میشه  شمالو ترجیح داد  تو میگی خزه باکلاس شیم 😀💃😂 ساقی هستم چیزی خواستین درخدمتم 😂💃😀🍺 ارسال به تمام کشور 😂😎💃👋🍺

اخه نباید بگیم چون با چشم خودمون ندیدیم پس وجود نداره توی قران که اومده توی ماورا دیده شده 

ولی نباید از روی دیدنی که یه شعبده باز میتونه گول بزنه چیزی که دیدیم قضاوت کنیم 

منطقا وجود داره 

تعریف کنید؟ 

نزدیکی خودم که نیست ولی از دوستان اینجا شنیدم ولی متاسفانه الان حضور ذهن ندارم 🧡 

باباکرم میخواد دلو میکشه به دندون 💃😀 باباکرم میخواد جوری همه بگن جون 💃😀😂  باباکرم میخواد دوباره بلرزونه 💃😀😂 جوری یهو خفن میاد که همه کف کنن  برن خونه 💃😀 😂  میریم تعطیلات یعنی میریم یه جا پلاس شیم 😀💃😂 میگم میشه  شمالو ترجیح داد  تو میگی خزه باکلاس شیم 😀💃😂 ساقی هستم چیزی خواستین درخدمتم 😂💃😀🍺 ارسال به تمام کشور 😂😎💃👋🍺
من خودم احساس میکنم دیدم برا همین میپرسم چطوریه؟ 

نمیدونم منم ندیدم ولی وجودشونو میدونم وجود دارن 

ولی اینو قبول ندارم که همشون وحشتناکن شاید یسریاشون مثل پریا خیلی خوشگل باشن

نصف شب بود از خواب بیدار شدم دیدم یه نفر زل زده بهم نگا میکنه صورتش مشخص نبود بعداز یه دقه پاشد رفت اول فک کردم بابام بودچون از خواب بیدار شده بودم گیج بودم بعدش فهمیدم که بابام نیس اخه بلندو لاغر بود

2706