2737
2734

سلام دوستان من ۱سال پیش تهوع و بی اشتهایی گرفتم نمیتونستم غذا بخورم دکترای گوارش زیادی رفتم همه آزمایشهارو دادم گفتن سالمی فقط میکروب معده داری آندوسکپی سونوگرافی اکو نوار قلب کلی آزمایش خون و غیره همش یه مدت خوبم دوباره شروع میشه مثلا ۱۰ روز خوبم ۱۰روز همین علایمارو دارم و اینکه همش ترس و اضطراب شدید دارم نمیزاره بخابم صبحها سر یه ساعت مشخص از خواب میپرم با ترس و استرس شدید هر کار میکنم خوابم نمیبره فکر میکنم مریضی بدی دارم خوب نمیشم همش خستم و حوصله هیچی رو ندارم این بیخوابی و بی اشتهایی داره روانیم میکنه بخدا نمیدونم چه کنم دیگه کسی اینطور بوده؟؟الان ۳شبه نخابیدم چشامو تا میبندم استرسو دل آشوبو ترس میپیچه تو کل بدنم نمیزارع بخابم دارم خل و چل میشم مثل معتادا حرف میزنم چون انرژی ندارم دیگه سیتالوپرام کلونازپام و سرامین ۲۵ این داروهارو دیروز روانپزشکم دادم نمیدونم ار اعصابه یا چیه این لامصب دعام کنید دیگه خوب شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم شما بارها تاپیک زدی منم گفتم مث شمام روده تحریک پذیر داری داروهایی که استفاده میکنم بهت گفتم ا ...

شما مثل من همش تهوع نداری از غذا خوردن لذت نمیبرم بدم میاد همش خستم و بیحالم حوصله کارهای خونمم ندارم

سلام وقتی از قرص و شربت نتیجه نگرفتی 

خب گیاه درمانی کن 

پیاز اشتها رو زیاد می‌کنه همراه غذا یک کم بخور البته اگه معدت اذیت نمیشه  

یه برنامه طب سنتی نصب کن 

روش هاش رو امتحان کن 

حالا هر بیماری ای هم که باشه 

یک سااااال لاغر نشدی !!!!😮😮

برو پیش متخصص طب سنتی 

انشاالله که حالتون بهتر بشه 

بزرگ کسی است که قلبش کودکانه💗💓                                قهرش بی_کینه 🤍                                                                    دوست داشتنش بی_ادعا💖                                                         و بخشش او بی انتهاست.  🎁💗♾️                    انسان زود پشیمان میشود.                                                       گاه از گفته 😣  و گاه از نگفته هایش.🥺                                       اما سراغ ندارم کسی را🤷🏻‍♀️                                                         که از مهربانی پشیمان باشد🌹🤗                                             خوش به حال آنکه خوب میداند ☺️☺️☺️                                                            مهربانی منطقی‌ترین گفتگوی زندگیست.... 🌹🌷🌺. 
2738
یعنی تهوع داری مدام چه دارویی میخوری خب

اره از استرس شدید تهوع دارم اسهال میشم 

داروی اعصاب فایده نداره نخور

من۱۰ساله اینجوری ام

قرص دمیترون برای تهوع،قرص هیوسین برای دلپیچه،قرص دیفنوکسیلات برای اسهال،قرص پروپرانولول برای تپش قلب،قرص سیپروهپتادین برای ارامش و اشتها،کپسول مولتی ویتامین مینرال تقویتی،سعی کن سرت بند کنی تنها نمونی

زیادی به این گچ های سفید قالب شده مطمئن نباش 

یک جای بدنت رو خوب میکنن ده جا رو داغون

بزرگ کسی است که قلبش کودکانه💗💓                                قهرش بی_کینه 🤍                                                                    دوست داشتنش بی_ادعا💖                                                         و بخشش او بی انتهاست.  🎁💗♾️                    انسان زود پشیمان میشود.                                                       گاه از گفته 😣  و گاه از نگفته هایش.🥺                                       اما سراغ ندارم کسی را🤷🏻‍♀️                                                         که از مهربانی پشیمان باشد🌹🤗                                             خوش به حال آنکه خوب میداند ☺️☺️☺️                                                            مهربانی منطقی‌ترین گفتگوی زندگیست.... 🌹🌷🌺. 
2706