2726

سلام دوستان من ۱سال پیش تهوع و بی اشتهایی گرفتم نمیتونستم غذا بخورم دکترای گوارش زیادی رفتم همه آزمایشهارو دادم گفتن سالمی فقط میکروب معده داری آندوسکپی سونوگرافی اکو نوار قلب کلی آزمایش خون و غیره همش یه مدت خوبم دوباره شروع میشه مثلا ۱۰ روز خوبم ۱۰روز همین علایمارو دارم و اینکه همش ترس و اضطراب شدید دارم نمیزاره بخابم صبحها سر یه ساعت مشخص از خواب میپرم با ترس و استرس شدید هر کار میکنم خوابم نمیبره فکر میکنم مریضی بدی دارم خوب نمیشم همش خستم و حوصله هیچی رو ندارم این بیخوابی و بی اشتهایی داره روانیم میکنه بخدا نمیدونم چه کنم دیگه کسی اینطور بوده؟؟الان ۳شبه نخابیدم چشامو تا میبندم استرسو دل آشوبو ترس میپیچه تو کل بدنم نمیزارع بخابم دارم خل و چل میشم مثل معتادا حرف میزنم چون انرژی ندارم دیگه سیتالوپرام کلونازپام و سرامین ۲۵ این داروهارو دیروز روانپزشکم دادم نمیدونم ار اعصابه یا چیه این لامصب دعام کنید دیگه خوب شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728