2737
2734

سلام دوستان من ۱سال پیش تهوع و بی اشتهایی گرفتم نمیتونستم غذا بخورم دکترای گوارش زیادی رفتم همه آزمایشهارو دادم گفتن سالمی فقط میکروب معده داری آندوسکپی سونوگرافی اکو نوار قلب کلی آزمایش خون و غیره همش یه مدت خوبم دوباره شروع میشه مثلا ۱۰ روز خوبم ۱۰روز همین علایمارو دارم و اینکه همش ترس و اضطراب شدید دارم نمیزاره بخابم صبحها سر یه ساعت مشخص از خواب میپرم با ترس و استرس شدید هر کار میکنم خوابم نمیبره فکر میکنم مریضی بدی دارم خوب نمیشم همش خستم و حوصله هیچی رو ندارم این بیخوابی و بی اشتهایی داره روانیم میکنه بخدا نمیدونم چه کنم دیگه کسی اینطور بوده؟؟الان ۳شبه نخابیدم چشامو تا میبندم استرسو دل آشوبو ترس میپیچه تو کل بدنم نمیزارع بخابم دارم خل و چل میشم مثل معتادا حرف میزنم چون انرژی ندارم دیگه سیتالوپرام کلونازپام و سرامین ۲۵ این داروهارو دیروز روانپزشکم دادم نمیدونم ار اعصابه یا چیه این لامصب دعام کنید دیگه خوب شم

داروهاتو بخوری خوب میشی 

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خاطر داروهاتون هست 

عوارض اوناست 

حالا دنیا اینجوریه برام ،اینجوری که تو هم باید تموم بشی از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم اگر  قراره دوست نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا من پرنده میشم،تو شاه ماهی من تموم میشم تو شروع خوشبحال دنیا که تو رو داره طفلک من،که ندارمت
اینقدر تو این ۱سال دارو خوردم نمیدونم چرا تاثیر ندارن اصلا دکترا تشخیص نمیدن چما

جدا؟ من اضطراب داشتم با دارو خیلی بهتر شدم‌ 

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
2738