2410
2553
عنوان

مشورت خواستگاري

363 بازدید | 25 پست

سلام بچه ها من يه خواستگار دارم با ملاك هام تقريبا هماهنگه مشكلي كه هست اينه كه مهرش به دلم ننشسته و چهرشو دوست ندارم ،اخلاق و رفتار و منش و شخصيتش خوبه حتي آخرين باري كه باهاشون صحبت كردم حس خوبي داشتم يه حس آرامش و راحتي اما چهرشون رو نميپسندم ميشه براي تصميم گيري كمكم كنين؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چهرش باید به دلت بشینه وگرنه نمبتونی تحملش کنی زندگی که بحث یکی دو روز نیس که قراره یک عمر با هم زیر یه سقف زندگی کنید به اینم فکر کن که فردا پس فردا که بچه دار شدید بچتون ممکنه بیشتر شبیه اون بشه آیا برات قابل قبوله؟!اگه قابل قبوله که موافقت کن در غیر اینصورت جواب رد بده. 

اجازه ندارم

به هر حال

به نظرم قیافه ملاک درستی نیست برای ازدواج  ولی متاسفانه باید یه عمر قیافشو تحمل کنی ولش کن هر پسری یه مشکلی داره یکی قیافه یکی اخلاق یکی پول

امید وارم طلوع فردا صبح در این دنیا نباشم 
2714
چهرش باید به دلت بشینه وگرنه نمبتونی تحملش کنی زندگی که بحث یکی دو روز نیس که قراره یک عمر با هم زیر ...

ميدونين نميدونم به دل نشستن معنيش چي ميشه به شخصيت بستگي داره يا به چهره 

من با شخصيت و قد و هيكل مشكل ندارم فقط چهره

زمان بده یا پی میلری شخصیتشم همچین مالی نبوده یا اینکه شخصیتش چنان قویه که چهرشم زیبا میبینی عجله نک ...

بحث من به دل نشستنه چون مشاورمون گفتن بعد از ٤جلسه بايد مطمين بشين ازين بابت بعد ادامه بدين

به هر حال  به نظرم قیافه ملاک درستی نیست برای ازدواج  ولی متاسفانه باید یه عمر قیافشو تحم ...

وقتي چهره يكي باعث بشه به دلت نشينه

به دل نشستن اين وسط مهمه

و مشاورام ميگن به دلت ننشسته نمتوني ادامه بدي

ميدونين نميدونم به دل نشستن معنيش چي ميشه به شخصيت بستگي داره يا به چهره  من با شخصيت و قد و ه ...

ببین عزیزم به دل نشستن واسه هرکسی تعریف متفاوتی داره مثلا بنظر من معنیش اینه که کنار اون آدم احساس آرامش کنی و پیشش راحت باشی بتونی بهش تکیه کنی حالا ممکنه قیافش زشت باشه یا خوشگل. به عبارتی باید بهت بچسبه میدونی ممکنه یه آدم خیلی خوشگل باشه ولی به دلت نشینه و دوست داری همش مکالمه را باهاش تموم کنی یا از پیشش بری. حالا باتوجه به گفته های من بسنج ببین این شخص واسه تو چجور آدمیه.

به روی خود آقا پسر نیارید عزیزم . ان شاالله هرچی خیره

جیزی که خیلی مهمه اخلاقه اما خب باید دلتونم رضا باشه

نمیدونم از کجا شروع کنم کاش میتونستم براتون تعریف کنم که چقدر توی زندگیم اتفاقات عجیب افتاد و یجایی میفتادم زمین پاهام زخم میشد اما دوباره یهویی بلند میشدم انگار که دست خدا زیر بغل هامو میگرفت میگفت هنوز کار داری پاشو منم یجوری پامیشدم که انگار نه انگار قبلش افتادم و پاهام زخم شده ؛  زخمای رو قلبم و روحم رو پانسمان میکرد و مثل یه پرستار 😔 اره من پرستاریه خدا رو هم دیدم ، مهربونیشو با قلب خودم خودم حس کردم وقتایی که افتاده بودم ، از همه جا آدمایی رو میذاشت سر راهم که برسم به این مرحله ای که الان هستم من فکر میکردم افتادن هام یه شکسته اما با چشم خودم دیدم همشون باعث شدن من اینی بشم که الان هستم❤ خداروشاکرم بابت این اتفاقات تلخی که بنیان زندگیمو عوض کرد 🤲 خدا خاکِ جسمم رو عوض کرد کلا یکی دیگه شدم ❤ اینقدر زندگیم تغییر کرد که خودمم باورم نمیشه ؛ هنوز هم سختی هایی هست اما برای من این نقطه اززندگیم آخر دنیاست چون خدارو پیدا کردم و زندگیم رو زیر و رو کرد
بحث من به دل نشستنه چون مشاورمون گفتن بعد از ٤جلسه بايد مطمين بشين ازين بابت بعد ادامه بدين

عزیزم اشتباهه که فک کنی توی 4 جلسه باید عاشق طرف بشی عشقایی که سریع میان سریع هم میرن حالا در این مورد خاص نمیگما کلی میگم باید طی آشنایی با وجوه مختلف شخصیت فرد عاشقش بشی که ادامه دار باشه وگرنه عشق چشم و ابرو که بدرد نمیخوره

وقتي چهره يكي باعث بشه به دلت نشينه به دل نشستن اين وسط مهمه و مشاورام ميگن به دلت ننشسته نمتوني ا ...

خب بگو نه دیگه بهت گفتم باید یه عمر قیافشو تحمل کنی تازه قیافش رو بچه هاتم اثر داره 

امید وارم طلوع فردا صبح در این دنیا نباشم 
2706