2726
عنوان

وسواس فکری

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 29 پست
تاوقتی خودت نخوای درست نمیشه این قرصاهم تاثیرنداره  بازبعدقرص برمیگرده راهش اینه هروقت این اف ...

🙏🙏🙏🙏

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بادارو فقط بدنت روعادت میدی،بعدمدتی هم دیگه روبدن جواب نمیده،وسواس فکری ازسردی مغزبوجودمیاد

چیکار کنم

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!
2728

سلام عزیزم منم مادرم همینجور بود البته نه دقیق مثل شما ولی افسردگی داشت و مدام تو فکر بود 

دیگه داشتیم خودمون هم افسرده میشدیم خیلی دوران وحشتناکی کاملا درکتون میکنم 

مامانم یه کم از بیماریش شاید بعد از ۴تا بچه طبیعی بود و یکمش هم شاید اتفاقات زندگی...

ما خوزستان بودیم چندین سال چندین بار با کلی خرج و مخارج بردیمش دکتر و خوب نشد 

تا اینکه یکی از اشناها یه دکتری بهمون معرفی کرد اصفهان یک ماهه پیش رفتیم و الان خداروشکر خیلی ارومه خیلی و حالش واقعا خوبه اتفاقا پس فردا هم نوبت داره باید باز ببریمش 

دکتر گفت اگه کرونا نبود بستریش میکرد ولی با دارو هم خوب شد البته مامانم به اینه هم وسواس داره دکتر گفت فعلا اروم بشه بعد بقیه مسائل رو هم حل میکنم واقعا پزشک کار بلد بود و تضمین داد ک مامانم کامل خوب میشه 

شما کجا هستید؟؟

ایا وسواستون ریشه از اتفاقی داره یا کلا یهویی اومد روتون؟؟

اینم بگم مامانم همه راهارو امتحان کرد از طب سنتی و دعا کردن تا روانشناس و و و ...

ولی دکتر گفت باید حتما دارو بخورن این بیماری ها 

چون درکتون کردم تو وضعیت غیر قابل تحملی هستید خواستم کمکی کرده باشم و کامل واستون گفتم 

انشالله خوب میشید حتما فقط باید برید پیش یه دکتر خوب و کار بلد 

من یه موجود ارتعاشی در حال جذب آرزوهایم هستم🤩💃 خداییییااااااااا ششششکککررررتتتتت❤🙈
سلام عزیزم منم مادرم همینجور بود البته نه دقیق مثل شما ولی افسردگی داشت و مدام تو فکر بود  دیگ ...

ممنون عزیزم

خداروشکر که مادرتون خوب شدن انشالله سایشون ۱۲۰سال بالای سرتون باشه

بله واقعا سخته

درد روح صد برابر سختر از درد جسمه خیلی سخته خیلی گاهی اوقات آرزوی مرگ میکنی گاهی اوقات از فکر زیاد خودتو میزنی.خسته میشی....

و من الان چند ساله که درگیرم و هیییچ لذتی از زندگیم نمیبرم.

من تهرانم عزیزم

میشه لطفا اسم پزشک مادرتونو بگید🙏❤️

ممنون عزیزم خداروشکر که مادرتون خوب شدن انشالله سایشون ۱۲۰سال بالای سرتون باشه بله واقعا سخته درد ...

مطمئن باشید خوب میشید فقط سعی کنید اول با دارو خوب اروم بشید کم کم حالتون خوب میشه 

مادرم خیلی اوصاعش بد بود الان نمیگم چجوری بود که حال شما بد نشه

دکتر به ما گفت اگه میخواین مادرتون خوب بشه فقط به حرف من گوش کنید من بلدم بیمارمو خوب کنم 

تو گوگل هم سرچ کنید هست درموردش 

و اینکه دارو ایرانی هم واسش نوشت من به دکتر گفتم دارو خارجی بنویس گفت شما کاری نداشته باش من میدونم بیمارم با چه دارویی خوب میشه 

دکتر بسیار با سواد و با تجربه ای بودن تا مامانم دید خودش فهمید چشه 

انشاالله که شوهرتون هم کمکتون کنه چون خیلی تاثیر داره و خودتون هم باید کمک خودتون کنید ولی با یک دکتر خوب

من یه موجود ارتعاشی در حال جذب آرزوهایم هستم🤩💃 خداییییااااااااا ششششکککررررتتتتت❤🙈
مطمئن باشید خوب میشید فقط سعی کنید اول با دارو خوب اروم بشید کم کم حالتون خوب میشه  مادرم خیلی ...

زنده باشید عزیزم

دعا کنید برام❤️❤️

انشالله خوب میشید مطمین باشید😍❤

🙏😍❤️🌸

2706