2726
عنوان

وسواس فکری

300 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها من چندین ساله دچار وسواس فکری هستم

واقعا خسته شدم دیگه دست و دلم به زندگی کردن نمیره توی این مدت من ۲۰سال پیر شدم

بچه ها من ۲۴سالمه

یه مدت (چهار سال پیش)احساس میکردم سرطان دارم و قراره بمیرم کلی رفتم دکتر و آزمایش و...

یه مدت همش به مرگ فکر میکردم خیلی ترسناک بود....

یه مدت گفتم کار کنم شروع کردم ارایشگری...هر مشتری که می اومد میگفتم نکنه خراب کنم نکنه بره شکایت کنه نکنه زیر دستم بمیره🥺خلاصه یک ماه بعد ارایشگریو گذاشتم کنار

الان وسواسم اینه که نکنه یه نفر(اسم نمیبرم که شناسایی نشم)ازم ناراحت بشه قهر کنه یا باهام حرف نزنه...وقتی پشت گوشی یا رو در رو حرف میزنم باهاش یک کلمه رو صدبار تو ذهنم تکرار میکنم میگم نکنه با این کلمه ام ناراحت بشه..

مثلا امروز چندین بار بهش زنگ زدم و پیام دادم میگم نکنه ناراحت باشه از دستم(با این که هیچ اتفاق ناراحت کننده ای بینمون رد و بدل نشده)یعنی جوریه که میگم اگر من اون یدونه آدمو از دست بدم حتما خودمو میکشم...و این که ذهنتون منحرف نشه اون آدمی که میگم خانومه و از قضا از خانواده و فامیل همسرم هست...التماستون میکنم کمکم کنید بگید چیکار کنم منم حق دارم زندگی کنم آدم نرمالی باشم

اینم بگم من چهار ماهه تحت نظر روانپزشک هستم بخاطر استرس و دارو مصرف میکنم

التماستون میکنم کمکم کنید تا خوب بشم آدم نرمالی بشم چیزی اذیتم نکنه اون فکری که الان دارم میکنم اذیتم نکنه

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!
عزیز باید ۶ماه دارو هاتو بخوری منم وسواس فکری داشتم 

الان خوب شدین؟؟

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مامان منم داره

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......

منم ۲۴ سالمه رو بچم ب شدتتتتتتت وسواس فکری دارم

ی میخوره زمین میمیرم انقد باخودم فک میکنمو توو نت سرچ میکنم ک نکنه خدایی نکرده مغزش اسیب ببینه 

یا همش میگم ببرم ازمایش نکنه کم کاری تیرویید داره

همش قدشو دور سرش و اندازه میگیرم

روانپزشکتون بهتون دارو وسواس ندادالان چه داروهایی استفاده میکنی 

نورتریپتیلین و بوپروپیون

تاوقتی خودت نخوای درست نمیشه این قرصاهم تاثیرنداره 

بازبعدقرص برمیگرده

راهش اینه هروقت این افکاراومدن سراغت بهشون محل نزار

ازکنارشون ردشو هرچقدم توی ذهنت بیان 

حتی اگه ده بار ذهنت پی اون موضوع رفت توهیچکاری انجام نده

سخته خیلی خیلی سخته به خواسته ذهنت بگی نه 

ولی توبگونه

ومحل افکارت نزار

بعدیمدت خودش درست میشه

وقتی افکاروسواسی میان خودتوبا یکاری مشغول کن

نزاروقتت بیکارباشه

به افکارت بهانده ک بایدحتماعمل کنی بهشون

بادارو فقط بدنت روعادت میدی،بعدمدتی هم دیگه روبدن جواب نمیده،وسواس فکری ازسردی مغزبوجودمیاد

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
اره خوب شدم اما من پنج ماه که رفتم ی بار دیدم خوب شدم ول کردم و باعث شد عود کنه...یادت باشع استرس به ...

همیشه استرس دارم

مشکلتو با دکترت در میون بزار دارو میده وسواس به دارو خیلی خوب جواب میده وخوب خوب میشی

ممنونم عزیزم گفتم بهش

2706