2410
2553
عنوان

اعصابم داغونه

76 بازدید | 9 پست

سه روزه مث فرفره دارم دور شوهرم میچرخم مشکوک به کرونا بود 

امروز رفت بیرون دیر اومد من عصبی شدم یه ذره بهش غر زدم 

تازه امروز پدرش زنگ زد یه ذره گریه کرد پشت تلفن 

الان که بحثمون شده میگه ببین پدرم داره برام گریه میکنه اونوقت تو ....

خدایی دیگه نمیدونم باید براش چیکار کنم آخرش میگه پدرم 

آخه آدم انقد نمک نشناس 

تا هستی خوبی نکن

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اخه مگه بین زن و شوهر میشه خوبی نکرد 

وقتی قدر ندونع ار

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
حالش هم خیلی خوبه والا از حرفش آتیش گرفتم بغضدارم 

اره واقعا خوبی کنی ولی طرف مقابلت توروحساب نکنه ناراحتیم داره, یکم بی محلی کن ,یجوری که بفهمه ازرفتارش ناراحتی, ولی نه زیاد که  باعث یه دعوا بشه ,

دلتنگ بودن حس نبودن کسی ست,که وجودت یکباره تمنای بودنش را میکند...دلتنگتم مامان مهربانم 
2714
اره واقعا خوبی کنی ولی طرف مقابلت توروحساب نکنه ناراحتیم داره, یکم بی محلی کن ,یجوری که بفهمه ازرفتا ...

دعوام شد باهاش 

خانوادش سه روزه این مریضه یکیشون حال اینو نپرسید 

خانواده من بیشتر پیگیرش بودن والا 

دعوام شد باهاش  خانوادش سه روزه این مریضه یکیشون حال اینو نپرسید  خانواده من بیشتر پیگیر ...

ببخش اینو میگم. ولی بعضیا جنبه خوبی ومحبت ندارن. درسته شوهرته. ولی  درست گفتن خوبی که ازحد بگذرد نادان خیال بدکند

دلتنگ بودن حس نبودن کسی ست,که وجودت یکباره تمنای بودنش را میکند...دلتنگتم مامان مهربانم