2194
2106
عنوان

اعصابم داغونه

69 بازدید | 9 پست

سه روزه مث فرفره دارم دور شوهرم میچرخم مشکوک به کرونا بود 

امروز رفت بیرون دیر اومد من عصبی شدم یه ذره بهش غر زدم 

تازه امروز پدرش زنگ زد یه ذره گریه کرد پشت تلفن 

الان که بحثمون شده میگه ببین پدرم داره برام گریه میکنه اونوقت تو ....

خدایی دیگه نمیدونم باید براش چیکار کنم آخرش میگه پدرم 

آخه آدم انقد نمک نشناس 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تا هستی خوبی نکن

ژیـن آ                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻

حرص نخور خودتو قربونی کنی باز نمیبینن پس برو خودت نیار کارخودتو کن نه کم نه زیاد 

اولین وزنم ۹۸.۹.۱..‌۸۰بو عضو گروه نارنجی وزن اولیه شهریور۲۵...۷۰.۷۰۰ ....هدف اول۶۷...هدف دوم۶۳ هدف سوم۵۹ هدف چهارم۵۴.......من میتونم به وزن اصلیم برسم وزن فعلی ۶۸.۵۰۰

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2166
اخه مگه بین زن و شوهر میشه خوبی نکرد 

وقتی قدر ندونع ار

ژیـن آ                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻
حالش هم خیلی خوبه والا از حرفش آتیش گرفتم بغضدارم 

اره واقعا خوبی کنی ولی طرف مقابلت توروحساب نکنه ناراحتیم داره, یکم بی محلی کن ,یجوری که بفهمه ازرفتارش ناراحتی, ولی نه زیاد که  باعث یه دعوا بشه ,

دلتنگ بودن حس نبودن کسی ست,که وجودت یکباره تمنای بودنش را میکند...دلتنگتم مامان مهربانم 
اره واقعا خوبی کنی ولی طرف مقابلت توروحساب نکنه ناراحتیم داره, یکم بی محلی کن ,یجوری که بفهمه ازرفتا ...

دعوام شد باهاش 

خانوادش سه روزه این مریضه یکیشون حال اینو نپرسید 

خانواده من بیشتر پیگیرش بودن والا 

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعوام شد باهاش  خانوادش سه روزه این مریضه یکیشون حال اینو نپرسید  خانواده من بیشتر پیگیر ...

ببخش اینو میگم. ولی بعضیا جنبه خوبی ومحبت ندارن. درسته شوهرته. ولی  درست گفتن خوبی که ازحد بگذرد نادان خیال بدکند

دلتنگ بودن حس نبودن کسی ست,که وجودت یکباره تمنای بودنش را میکند...دلتنگتم مامان مهربانم 
2050