2137
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

عباس، علی، حسین

ابوالفضل و حسین خیلی قشنگ میشه بنظرم 😍

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

امیرعلی

امیرعباس

اردلان

ارسلان

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

امیرعلی😍

آهای عمر دقایق...🕧 آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق👰 آهای ای گل شب بو...💐 آهای گل هیاهو...🌾 آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو...👁 دلم لاله ی عاشق...🌷 آهای بنفشه ی تر...🌼 نکن غنچه ی نشکفته ی قلبم رو تو پرپر...💔  منکه دل به تو دادم...💌 چرا بردی ز یادم...😞 بگو با منِ عاشق...😌 چرا برات زیادم...🤕 آهای صدای گیتار...🎸 آهای قلب رو دیوار...💒 اگه دست توی دستام نذاری خدانگهدار...✋
2050
2087
1718