2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه آقایی بود خونه ما رو سنگ و کاشی میکرد یه بار یه مقدار ضایعات بود خونه ما صدا زدیم وانتی بیاد دیدیم همون آقاست میگفت خیلی درآمد داره و کارش از کاشیکاری خیلی بهتر و راحت تره 

به شوهرم به شوخی میگفتم بیا استعفا بده تو هم برو😁

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
میدونی ضایعات از کجا جمع میکنن و کجا میفروشن؟؟

از خونه ها میخرن بعد یه جاهایی خارج شهر هستن میخرن تابلو دارن نون خشک هم میدن گاوداری ها

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
منم این پیشنهاد قبلا به شوهرم دادم😂😂😂

خب سود داره حالا کارمندی چی هیچی😁😁😁😁

از خونه ها میخرن بعد یه جاهایی خارج شهر هستن میخرن تابلو دارن نون خشک هم میدن گاوداری ها

شوهر من کارگر.درآمدش کم.میخام بگم بره تو این کار.اگ اطِعاتی دارین لطف کنید بهم بگین

2706