2733
2734
عنوان

تکنیک بدون شامپو برای ریزش مو

4255 بازدید | 47 پست

سلام به همگی. خانوم یاس چند وقت پیش روش بدون شامپو رو برای ریزش مو پیشنهاد داده بودن که به خیلیا کمک کرده بود. اما خیلی وقته که خبری از ایشون نیست. کسی از ایشون خبر داره؟ به کمک و راهنماییشون نیاز دارم.

من خودم این تکنیک رو چند ماهه انجام میدم و خیلی جاها بهم کمک کرده 

بازم اگه کسی تجربه زیاد داره ممنون میشم کمکم کنه

سلام اول از اول تو شامپوتون نمک بریزید این کار باعث میشه کف سرتون هر مشکلی که داره از بین بره و ی جورایی کف سر رو لایه های مردشو از بین میبره

https://t.me/dehkademodvazibayii کانالم در ارتباط با زیبایی پوست و مو، میکاپ، رنگ مو، شیک پوشی، مد، استایل، طب سنتی هستش...دوست داشتین عضو بشید😍😍🥰🥰😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بیشتر توضیح بدین

بله حتما. این یه روش جهانییه و در موردش حتی کتاب هم نوشته شده. اوایل خیلی به نظر عجیب میاد ولی واقعا خوبه. تو این روش بیست تا سی روز از شامپو استفاده نمی‌کنید و وقتی میرید حموم فقط با آب خالی. البته باید قبلش مطمئن بشید که کمبود ویتامین یا بیماری زمینه ای خاصی مثل تنبلی تخمدان ندارید.

2731

@سروین4    عزیزم یه چیز بگم

من ماه هاست که به این کاربر حس خوبی ندارم

و همون موقع هم که گفت دوقلو باردارم ته دلم میگفت دروغه

و داستان دیشبش هم خیلی اشکال داشت

باز گفتم گناهشو نشورم...

ولی حق میدم بهت

منم باور ندارم

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2738
اوایل خیلی اذیت میشید ولی کم کم مو عادت می‌کنه و چربی سر متعادل میشه. من خودم موهام چربه

استارتر عزیزم ببخش که تو تاپیک شما کامنت نامربوط گذاشتم❤️❤️❤️

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2706