2737
2739
عنوان

نی نی یار شب لطفا بیا چخبره اخه همش خیانت!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 27 پست
من با دومورد اول کاری ندارم گاهیم میرم تو تاپیکاشون ولی خیانت اصلا قابل قیاس با اونا نیتس تازه اینجا ...

همشون اتفاقای زندگی ان .پر بازدید نمیشه چون همش راجب یوبس کودک و تب و اسهاله ک درمونش دکتره

برای رفع مشکلم دعا کنید ...خیلی گرفتارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نخون عزيزم مجبور نيستي خيليا نمبتونن يه مشاوره برن يجارو ندارن برن باهاشون حرف بزنن ما كه فقط نميتون ...

نمیخونم ولی عنوانشون ک اکثرا تو پربازدید هاست و مثل سریالای ترکی چند قسمتی هست رو ک میبینم درسته؟مشاوره تلفنی رایگان هست خود این عزیزان هم میدونن با اینجا گفتن چیزی حل نمیشه راه حله خانومای اینجا چیه طلاق درستخ یا ازین بیشتره؟

همشون اتفاقای زندگی ان .پر بازدید نمیشه چون همش راجب یوبس کودک و تب و اسهاله ک درمونش دکتره

خب تاپیکه خیانتم ک موضوعش مشخصه و درمونش طلاقه جز اینه؟لابد درباره یوبس و... بچه ی چیزایی یاد میگرن کسایی ک بارداری یا بچه اولشونه ولی این تاپیکا چ سودی داره؟

2731
هر کی بخواد خیانت کنه میکنه....اگ ب شوهرشون اعتماد دارن نباید ب این اسونی با یه تاپیک اون اعتماد بلر ...

گاهی دسته خوده اوم نیست وسوسه شیطونه و.. تو اگه ی موضوعی فکرت رو درگیر کنی نمیتونی کنترلش کنی انقد این چیزا زیاد شده ک من قبل اشنا شدن با نی نی سایت جلو پرم و برادرم راحت بودم اگه یماه تنها بودم باهاشون ولی ی چیزایی خوندم ک گاهی از افکارم شرمنده میشم 😑

خب تاپیکه خیانتم ک موضوعش مشخصه و درمونش طلاقه جز اینه؟لابد درباره یوبس و... بچه ی چیزایی یاد میگرن ...

ن کی گفته طلاق دیدم بعضیا کاری کردن شوهرشون یا زشنون درست شده...

کلی تامیک هست ک چرتن همین نظر راجب مانتو چی بخرم،چطوری بخابم بینیم چطوره عکس لی و .......تو گیر دادی ب خیانت.یه سایت عمومیه برو هر وقت شخصی شد بیا

استارتر من نظر شما رو به اطلاع مدیریت میرسونم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2738
گاهی دسته خوده اوم نیست وسوسه شیطونه و.. تو اگه ی موضوعی فکرت رو درگیر کنی نمیتونی کنترلش کنی انقد ا ...

اون دیده مشکل خودته ن اینجا عزیزم...رو افکارت کار‌کن .شب خوش

ن کی گفته طلاق دیدم بعضیا کاری کردن شوهرشون یا زشنون درست شده... کلی تامیک هست ک چرتن همین نظر راجب ...

اونا چ ضرری ب بقیه میرسونن؟؟با اونا فکر روانه ی سری افراد میریزه بهم یا چی؟؟اصلا قابله قیاس نیستن و در ضمن سایت شما هم نیست ک برای کسی تایین تکلیف کنید