2726

@نی_نی_یار_شب     عزیزم من خیلی شمارو دوست دارم میخواستم برای اولین بار ی انتقادی بکنم

لطفا لطفا لطفا تاپیک زدن درباره هر نوع خیانت رو ممنوع کنید باور کنید خیلیا با دیدن اینجور تاپیکا نگران میشن خود من توروحیم تاثیر گذاشته انقد دیدم حتی داخل تاپیک هم نرم عنوانش حالمو بد میکنه ی بزرگی کنید این همه تاپیک ممنوعه ک هست اینم ممنوع کنید لطفا اینجا سایته بارداریه با کلی خانم باردار ک منع رابطه هم شاید باشن ممکنه فکرشون درگیر بشه سایت مشاور طلاق و.. نیست ک فقط افکار رو مسموم میکنن ممنون♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشتریا درد دل میکنن واقعا تا اروم شن

چون واقعا فشار روانی روشون زیاده اینجام مجازیه کسی نمیشناسه برای همین مطرح میکنن تا اروم شن

بنده خداها چاره ای ندارن اسی عزیزم

2728
بیشتریا درد دل میکنن واقعا تا اروم شن چون واقعا فشار روانی روشون زیاده اینجام مجازیه کسی نمیشناسه ب ...

کیدونم گلم ولی واقعا تو روحیه ادم تاثیر میزاره اینجور نیست ب نظرت؟اینجا گفتن هیچ فایده ای براشون نداره جز اینکه فکر چند نفر مشغول میشه

کیدونم گلم ولی واقعا تو روحیه ادم تاثیر میزاره اینجور نیست ب نظرت؟اینجا گفتن هیچ فایده ای براشون ندا ...

اونکه اره ادم بدبین میشه گاهی شک میندازه تو دل ادم

ولی نینی یارای عزیز باید تصمیم بگیرن

که ممنوع باشه یا نه

مثل اين ميمونه بگيم خانوماي باردار از سقطشون حرفي نزنن...زندگي همينه پر از چاله چوله اس...من مشكلي ن ...

ولی خیلیا از جمله من تو روحشون تاثیر میزاره عزیزم اینجا ی سایت بارداریه و اتفاقی مثل سقط اصلا قابل قیاس.با پاشیدن یک زندگی و از بین رفتن اعتماد نیست

😐😐😐😐بدبختا نمیتونن یه درد و دل کنن خب نگا نکنید عنوان ک‌معلومه

حتی عنوان هم حاله ادمو بد میکنه😐درد و دل اونم اینجا چ مشکلی ازشون حل میکنه اخه باید برن پیشه مشاور نگید مسئله پول و.. مشاور تلفنی هم داریم ب صورت رایگان

حتی عنوان هم حاله ادمو بد میکنه😐درد و دل اونم اینجا چ مشکلی ازشون حل میکنه اخه باید برن پیشه مشاور ...

چ ربطی داره مشاور جای خود درودل با چن تا زن جای خود...راجب قوم شوهر نگن راجب غذا نگن خیانت نگن...چقد سخت میگیرید بابا

برای رفع مشکلم دعا کنید ...خیلی گرفتارم
اونکه اره ادم بدبین میشه گاهی شک میندازه تو دل ادم ولی نینی یارای عزیز باید تصمیم بگیرن که ممنوع ب ...

بله درسته و من ازشون ممنون میشم ک تصمیم درستی بگیرن دعا و جادو جنبل بس نیست تو سایت خیانت واقعا فکر ادمو مشغول میکنه خیانت با جاری با خاله با زن بابا و....  

ولی خیلیا از جمله من تو روحشون تاثیر میزاره عزیزم اینجا ی سایت بارداریه و اتفاقی مثل سقط اصلا قابل ق ...

نخون عزيزم مجبور نيستي خيليا نمبتونن يه مشاوره برن يجارو ندارن برن باهاشون حرف بزنن ما كه فقط نميتونيم خودمونو در نظر بگيريم چ بسا اينجا بعضيا خيلي راهنمايي ها كردنو طرف تونسته خودشو نجات بده از زندگيش 

چ ربطی داره مشاور جای خود درودل با چن تا زن جای خود...راجب قوم شوهر نگن راجب غذا نگن خیانت نگن...چقد ...

من با دومورد اول کاری ندارم گاهیم میرم تو تاپیکاشون ولی خیانت اصلا قابل قیاس با اونا نیتس تازه اینجا سایته بارداریه ولی تاب حال دیدی تاپیک بارداری پربازدید بشه؟

2706