2703
2553
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 44 پست
چ روزی سونو دادی چی نوشته بود تو برگه ات اگه نوشته باشه درتخمدانها فولیکول های متعددی رویت میگردد ک ...

بله دردشدید سینه،ولی خیلی وقته این دردو دارم شایدیکی دوماه،قبلنا هیچوقت توپریودیم سینه دردنداشتم،سونوم برای سه ماه پیشه نوشته بود فولیکول۱۹ دارم وهمه چیم سالم بود فقط بخاطرامپول ضدبارداری پریود نمیشدم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
بله دردشدید سینه،ولی خیلی وقته این دردو دارم شایدیکی دوماه،قبلنا هیچوقت توپریودیم سینه دردنداشتم،سون ...

عزیزم درد سینه چیزی نیس ک نادیده اش بگیری برو پیش دکتر ایشاله ک خیره گلم فقط از رو علائم نمیشه گفت ک بارداری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ روزی سونو دادی چی نوشته بود تو برگه ات اگه نوشته باشه درتخمدانها فولیکول های متعددی رویت میگردد ک ...

گلم ببخشیدافضولی نباشه َتاپیکهاتودیدم،ازدواج دومته؟بچه داری یابارداری؟

عزیزم درد سینه چیزی نیس ک نادیده اش بگیری برو پیش دکتر ایشاله ک خیره گلم فقط از رو علائم نمیشه گفت ک ...

میدونی بعد اون امپولای که واسه پریودشدنم زدن دردگرفته،پسرمم بعضی وقتا میخوره تحریک میشن،یعنی میگی خطرناکه؟

2456
گلم ببخشیدافضولی نباشه َتاپیکهاتودیدم،ازدواج دومته؟بچه داری یابارداری؟

نه خواهش میکنم اره ازدواج دوممه بچه ندارم یدونه سقط کردم الان نمیدونم باردارم یانه امیدم فقط ب خداس عزیزم برام دعاکنین تایپیک زدم کسی ج نداد

برا زنداداشم رو ب زور زير نور ديديم و مثبت بود نميخواي باردار شي؟ 

واقعا؟بی بی چک منم یدهاله خییلی کمرنگ داشت فردا موعدمه دیروز زدم احتمالا وقتی خشک شد کمی واضع تر شد 

میدونی بعد اون امپولای که واسه پریودشدنم زدن دردگرفته،پسرمم بعضی وقتا میخوره تحریک میشن،یعنی میگی خط ...

نه ایشاله چیزی نیس اما باید جدی بگیری من وقتایی ک پریودم عقب میفته اینجوری میشم نهایتا یه از بده یا ی سونو مشکلی نداشته باشی یا باردار نباشی دارو میدن رفع میشه همه ی حالت هات

2714
نه خواهش میکنم اره ازدواج دوممه بچه ندارم یدونه سقط کردم الان نمیدونم باردارم یانه امیدم فقط ب خداس ...

انشالله بارداری به حق این ماه عزیز،منم ازدواج دوممه وی پسرسه ساله دارم استرس دارم برای دومی،خوشحال شدم ازهم صحبتیت امیدوارم بهترینا برات رقم بخوره،علائمات به بارداری میخوره امیدبخدا گلم

اگ ده دقیقه گذشته باشه بعد هاله انداخته باشه  ن واسه من بعد ده دقیقه انداخت نبودم حامله

ن عزیزم قبل سی ثانیه،ولی حسم میگه خط مربوط به خود بی بی چکه

انشالله بارداری به حق این ماه عزیز،منم ازدواج دوممه وی پسرسه ساله دارم استرس دارم برای دومی،خوشحال ش ...

فداتبشم منم خوشحال شدم خداپسرتو برات حفظ کنه استرس نداشته باش ک سمه برای همه چی درست میشه

اگ اینطور باشه شاید هستی ولی یکم زود زدی هاله کمرنگه

هرچی خیره،ممنون جواب دادی فدات❤

فداتبشم منم خوشحال شدم خداپسرتو برات حفظ کنه استرس نداشته باش ک سمه برای همه چی درست میشه

خدای بچه سالم وصالح هم به تومیده شک نکن

2706