2737
2739
عنوان

تهوع بارداری

122 بازدید | 30 پست

سلام خوبین

دوستان من حالم خیلی بَده... 

طوری ک هرروز بیدارمیشم تا شب همش پس میارم و تهوعم شدیده... 

فک میکنم همه جای خونم بو میده. 

شوهرم بو میده. 

میخام حرف بزنم تهوع میگیرم. 

ته گلوم فک میکنم یه مزه ی بدی میده. 

دکترم زیاد رفتم ولی خب تا چند روز خوب بودم به بعدش دوباره حالم بد میشه. 

کسی بوده ک مثه من باشه. 

چیکار کردین تا حالتون یکم بهتر بشه. 

این حالات تا کی باهامه. 

تورو خدا کمکم کنین 

روانی شدم ... 

موندم چیکار کنم

قرص دمیترون بخور روزی 2 تا 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم تهوع دارم ولی شدید نیست یهویی شروع میشه . من رطب میخورم

عزیزم رطب گرمه اگه ماهای اولی

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

۳ماه اول طبیعیه تحمل کن،،حالا برو دکتر داروهم بهت بده ولی این یه دوره هست ک. باید بگذره

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2738

منم اونطور بودم اواخر چهار ماه خوب شدم مخصوصا آشپزخونه نمیتونستم برم فکر میکردم بو میده

اي دير يافته با تو سخن مي گويم ،بسان ابر که با توفان،بسان علف که با صحرا،بسان باران که با دريا،بسان پرنده که با بهار،بسان درخت که با جنگل سخن مي گويد،زيرا که من ريشه هاي تو را دريافته ام،زيرا که صداي من،با صداي تو آشناست
من آره ماه اولمه . تو حیاطم  نخل دارم میرم کنارش وایمیستم میچینم و میخورم و میام تو خونه.

نه نخور گرمه،،ببین اگه میخوای مثلا گردو یا رطب رو با پنیر بخور چون پنیر سرده مصلح میشه،،، ولی روزی فوقش یکی نه هردقیقه،، چیز گرم برا جنین خوب نیس،،بعدا هم ممکن بچت با این گرمیجات ها زردی بگیره

2706