2726
عنوان

ی تاپیک مفید💪

125 بازدید | 14 پست

خانومای مهربون، در مورد هر چی که تجربه دارید و ترفندی بلدید، مثل خانه داری و آشپزی و تیپ و مد و آرایشی و مراقبت پوست و...که به درد بقیه میخوره باهامون به اشتراک بذارین تا یاد بگیریم 

مرسی که هستید❤️

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆

کرونا رو جدی بگیرید 

با تشکر 😅😂

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این جوش شیرین و سرکه اینقدر ها هم که میگن تمیز کننده نیست یعنی کثافت کاریش بیشتره ...به نظرم اسپری سیف و یه سیف کرمی چند منظوره برای تمیز کاری های منزل خیلی مناسب ترن ...

لطفا حسود نباشیم

برای تیرگی کشاله ی کاربر گفته بود ی روز در میون صابون زردچوبه میزد بیست دقیقه میذاشت رو پوستش بمونه بعد اب میکشد 

میگفت جواب گرفته منم میخوام شروع کنم ببینم چجوریاس 

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

چندتا نکته مراقبت پوستی بخوام بگم 

اول اینکه تو ضدآفتاب زدن اصلا تنبل بازی درنیارید حتما بزنید 

دو آبرسااان و دور چشم واجبه براتون بخصوص خانومای ۲۵ به بالا 

و ی ماسک خونگی ارزون و آبرسان عالی 

قرص ماسک و اب خیار /قرص ماسک دیجی کالا داره بندازید داخل آب خیار و بصورت ماسک ورقه ای بزارید رو صورتتون

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙
برای تیرگی کشاله ی کاربر گفته بود ی روز در میون صابون زردچوبه میزد بیست دقیقه میذاشت رو پوستش بمونه ...

من خودم استفاده می‌کردم یه ماه، صورتم خیلی صاف و کم جوش شده بود، ولی خب باید جزء روتین پوستی باسع

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆

گور بابای بقیع رو سرلوحه زندگیتون قرار بدین😀البته نه که بی احترامی کنین به کسی 

کلا به حرفاشون فکر نکنین.ی مدت بدنم و دستام تیر میکشید دکتر میگفت از اعصابته 

بعد دیدم واقعا هیچ کس ارزش نداره بخاطر حرفاش سلامتینو به خطر بندازم و خودمو اذیت کنم 

شماهام  نکنین🌸🌸

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
چندتا نکته مراقبت پوستی بخوام بگم  اول اینکه تو ضدآفتاب زدن اصلا تنبل بازی درنیارید حتما بزنید ...

وای مرسی قرص ماسک رو نمیدونستم

من خودم استفاده می‌کردم یه ماه، صورتم خیلی صاف و کم جوش شده بود، ولی خب باید جزء روتین پوستی باسع

چقد خوب 

2706