2703
2553
عنوان

مقدار مواد هر قالب برای کیک

1003 بازدید | 14 پست

سلام قشنگام خوبین؟واستون یه تاپیک آموزشی آوردم حتما سیو کنید خیلی به دردتون میخوره.چون سوال خیلی ها بود

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
استاتر با خط کش بچه ها هم‌میشه سانت گرفت؟

اره گلم

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
میشه گرمی نگی پیمانه ای بگی

عزیزم تبدیل گرم به پیمانه تو تاپیکام هست

عزیزم تبدیل گرم به پیمانه تو تاپیکام هست

چه کار خوبی کردی، ممنونم🌺❤️

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

عزیزان این اندازه ها برای کیک شیفونه.که پایه کیک خامه ای و فوندانته

2706