2703
2553
عنوان

چکار کنم پسرم شیر پاستوریزه بخوره؟

10454 بازدید | 15 پست
پسرم اردیبهشت 91 به دنیا اومده.شیر خودمو میخوره.با شیشه بهش شیر پاستوریزه میدم ولی در حدی که تشنگیش برطرف شه میخوره.چیکار کنم که بهتر بخوره؟
شیر عسل درست کردم بهتر خورد ولی میخوام شیرخور شه کاملا
پسره منم اردیبهشت 91 به دنیا اومده. ولی شیر خشک میخورد. از یک سالگی که باید شیر پاستوریزه میخورد هر کاری میکردم نمیخورد. تا اینکه تصمیم گرفتم شیر خشکو قطع کنم. ببین همزمان هم شیر خودتو بدی هم شیر پاستوریزه نمیخوره. چون مزه هاش با هم فرق داره. پسره من لب نمیزد. شیر خودتو نده. بزار گرسنه که شد مجبور میشه شیر پاستوریزه بخوره. اولش مقاومت میکنه اما مطمین باش جواب میده. پسره من الان لب به شیر خشک نمیزنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شیرو با عسل قاطی کن. اما خیلی شیرین نکن... من با دکتر مشورت کردم. گفت شیر پاستوریزه بخوره بهتره. چون اگه الان که بچست مزشو قبول نکنه بزرگتر که شد اصلا نمیخوره. .. بزار گرسنهکشه غذآخورش کن. دیگه شیر خودتو نده
2720
ببین همزمان دوتا شیرو نمیخورن. من امتحان کردم. از دکترم پرسیدم. اشکالی نداره شیره خودتو نخوره. .. اون دو وعدرو شیر پاستوریزه جوشیده بده بهش. مطمین باش وقتی گرسنست مجبوره میخوره و به مزش عادت میکنه
2714
عزیزممم ... پسرم منم 25 ماهشه ... تا دو سالگی شیرخشک میخورد لب به شیر پاستوریزه نمیزد ...
برای چکاپ دوسالگی وقتی دکترش بردم گفت تو شیرپاستوریزه براش 1.2 پیمانه شیرخشک بریز حالا فرق نمیکنه چه شیری .... الان 2.3 ماهه دارم این روشو امتحان میکنم + 2 تا قندم میندازم تو شیریش ... 150 سی سی شیر پاستوریزه + 1.2 پیمانه شیرخشک ...
دنـــیا ارزش پـــا کوبیـــدن بـــه شـــکمت را نداشـــت ....
ببخـــش مـــرا مـــادر :-(
2706