2733
2734

چند وقتیه ذهنم خیلی درگیر این موضوعه به رفتارای خودم نسبت به دیگران فکر میکنم بیشتر به این نتیجه میرسم همش میبینم من نگران کارهاشونم من نگران سلامتیشونم ولی هیچوقت اونا به فکر نیستن به خاطر همین موضوع اعتماد به نفسم به شدت اومده پایین خیلی احساس بی ارزشی میکنم شما ها چطور با این موضوع کنار اومدین؟

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

تو زندگی اصولت این باشه کار خوب بکن و خوب کار کن ولی فقط برای خداوند نه برای خلق خدا و از کسی توقعی نداشته باش تو این دنیا فقط و فقط خدا به بندش اهمیت می ده البته اگر خواهان توجه خداوند باشی از راهش وارد می شی...باقیش همه کشکه کسی ب کسی اهمیت نمی ده...خانواده هم اگر به ادم اهمیت می دن ب دلسل اینکه سرمایه های زندگیشون هستیم تمام 

به دوش من بگذار ای سرود صبح "ودا"‌ها🍃تمام وزن طراوت را🍃که من🍃دچار گرمی گفتارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب این منطقیه مهم نباشه و همون هتر که برای کسی مهم نیس حوصله دردسر ندارم و توقع نداشته باش محبت بی چ ...

بله درست میگین ....

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
به فکر خودتم هستی؟ 

یعنی چی از چه لحاظ؟