2733
2734
عنوان

جارو شارژی بلک اند دکر

| مشاهده متن کامل بحث + 8709 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من سال 97 همه وسایلمو دلمونتی خریدم ، جارو شارژی دلمونتی 700 تومن بود الان شده 4.500 میلیون ، ولی قی ...

سلام عزیزم شما از جارو دلمونتی راضی هستی من از بانه خریدم خیلی ضعیفه راضی نیستم 

راستی بلک اندیکررا خریدی

2728
رفتم که بخرمش هورااااا      بالاخره نی نی سایت به درد خورد       ...

سلام عزیزم جارو رو خریدی راضی بودی ؟ منم قصد خریدشو دارم 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
سلام عزیزم جارو رو خریدی راضی بودی ؟ منم قصد خریدشو دارم 

سلام گلم، بله خریدم، خیلی راضی هستم چون خیلی کوچیک و جمع و جوره، قدرتش خوبه، فقط اگه میخوای زیاد استفاده کنی دسته بلند بگیر، من از همین واسه پدر خودم و مادرشوهرم گرفتم چون باید خم شد استفاده کرد خیلی استقبال نکردن، ولی من چون میخوام بیشتر تو آشپزخونه استفاده کنم واسه روی میز و کابینت و اینا، ولی خب رو زمین هم چیزی بریزه خیلی راحته.

با توجه به قیمت مناسبش من توصیه میکنم، ۱۵ دقیقه هم شارژ داره و میشه استفاده کرد.

سلام گلم، بله خریدم، خیلی راضی هستم چون خیلی کوچیک و جمع و جوره، قدرتش خوبه، فقط اگه میخوای زیاد است ...

ممنون عزیزم ، بین این و کنوود موندم ، کنوود اب هم جمع میکنه و قدرت موتورش هم دراین حده ، قیمت هم یکی هستن 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
2738
سلام عزیزم شماجاروشارژی بلک انددکروخریدی؟؟؟چندوقته استفاده میکنی؟راضی هستی؟؟؟

سلام عزیزم، بیشتر از یکسال ، خب چون ازش توقع قدرت جارو برقی و ندارم بله راضی هستم، جمع و جور هم هست جاگیر نیست اینم خیلی خوبه.