2410
2553

خب اگر همیشه با گوشی و تلویزیون سرگرم شده، خیلی عجیب نیست مخصوصا اگر مهد هم نرفته....

تلویزیون که گاهی لازمه اما چرا گوشی رو بهش دادین عزیزم...گوشیتون رو استفاده نکنید و بگید خراب شده بردید دادید درستش کنن و یه مدت نبینه گوشی تو دستتون بلکن این عادت از سرش بیفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همه بچه‌ها دیگه الان همینطور شدن....  ولی خب به زور نمیتونی علاقه مندش کنی

من ی نوزاد هم دارم خیلی نگران بچه اولم هستم تا از خواب بیدار میشه میگه مامان گوشی بهم‌میدی 

طوری شده ک تپش قلب گرفتم‌از بس نگرانم

😍سمیmohsenرا😍
2720
من ی نوزاد هم دارم خیلی نگران بچه اولم هستم تا از خواب بیدار میشه میگه مامان گوشی بهم‌میدی  طو ...

عزیزم همه چیز دست خودته ما قرار نیست به همه خواسته های فرزندمون اره بگیم باید محکم باشی (نه بداخلاق) براشون زمان تعیین کن بگو گوشی فقط نیم ساعت بازی .‌‌ یا تلویزیون فقط یک ساعت کارتون. بقیه اش رو توونت تحقیق کن در نورد شیوه های فرزند پروری. 

خب اگر همیشه با گوشی و تلویزیون سرگرم شده، خیلی عجیب نیست مخصوصا اگر مهد هم نرفته.... تلویزیون که گ ...

دستش نمی دادم

مطلقا

حریص تر شد

الان دیگه روزی دوبار دستش میدم و خودمم زمان بیدارش اصلن گوشی دستم نمی یرم

ب محض اینکه دستم ببینه میدووه

😍سمیmohsenرا😍
2714

پسر من کلا اهل موسیقی و شعر نیست.

متاسفانه تو ایام کرونا وابسته فعالیت های دیجیتالی شده..

اما کارهایی مثل آزمایش و.. خوشش میاد.

فعالیت های مختلف را امتحان کنید، ببینید به چی علاقه منده..

کاربر آقا
دستش نمی دادم مطلقا حریص تر شد الان دیگه روزی دوبار دستش میدم و خودمم زمان بیدارش اصلن گوشی دستم ...

عزیزم میفهممت، من هم دو تا پسر دارم یکی امسال میره مدرسه و یکی ۴ سالشه. من هم حال شما رو تجربه کردم‌ میدونم خیلی سخته اما شدنیه.

من شدیدا با گوشی دادن به بچه ها مخالف بودم اما همسرم نظر خاصی در این مورد نداشت اما با کمک همدیگه اصلا نزاشتیم بچه ها با گوشیهامون سر و کله بزنن. حتی شده بود اشکشون دربیاد اما مقاومت میکردیم....از ترفندهای مختلف استفاده میکردیم تا به خواسته شون نرسن.

بعد از یه مدتی خودشون بیخیال شدن.

البته تلویزیون رو میبینن حتی گاهی چند ساعت!

عزیزم نمیتونی بزاریش مهد؟ یک مهدی که تعداد بچه هاش خیلی کم باشه و مطمئن باشن....

عزیزم میفهممت، من هم دو تا پسر دارم یکی امسال میره مدرسه و یکی ۴ سالشه. من هم حال شما رو تجربه کردم‌ ...

از بچگیش همش زمان خوابش دست میگرفتم خیلی شدید مخالف گوشی بازی بودم ...

ی مدت حدود ۹ ماه گوشیم تو کمد بود ی گوشی ساده دست گرفتم گفتم گوشیم سوخته..

اون  مدت اگر کسی خونمون میومد یا جایی میرفتیم برای گوشی اشک می‌یخت همه دلشون می سوخت

گوشی رو آوردم بیرون فقط عکس و فیلمهای خودشو میدید روزی نیم ساعت 

ی مدت بعد با بازی گوشی آشنا شد و ب شدت عاشق بازی 

گفتیم‌رو گوشی مامان بازی نصب نمیشه

هیچ کس از دستش آسایش نداشت

...

خلاصه هر راهی بگین رفتم 

باباش هم گوشی ساده داره کلن...

مهد صحبت کردم جای مطمعن

گفتن ۸ تا ۱۲ 

بنظرت برای رفت و آمدش چکار کنم باید خودم ببرم و بیارم پدرشان هم ک سرک ارن ی بچه ۴ ماهه هم دارم

ضمن اینکه مطمعن نیستم ۴ ساعت بمونه و اینکه هزینه بدم و نره خیلی سخته برام هزینه ش مشکله 

😍سمیmohsenرا😍
پسر منم از اول از نقاشی شعر بدش میومد الانم ک هفت سالشه زیاد نقاشی بلد نیست

عزیزم پسرتون با چی سرگرم میشد؟ 

پسر من فقط ماشین بازی پلیس بازی 

بمب تزکوندن مثلن با توپ هاش

بدو بدو 

قائم باشک حتمن هم باید خودم باهاش بازی کنم تنهای بازی نمیکنه اگر من مشغول کارای خودم باشم اون تی وی یا گوشی

من هم ک وقتم کمه

😍سمیmohsenرا😍
از بچگیش همش زمان خوابش دست میگرفتم خیلی شدید مخالف گوشی بازی بودم ... ی مدت حدود ۹ ماه گوشیم تو کم ...

اهان...

ساعت مهد چقدر کمه!! ارزش نداره برای ۴ ساعت که، تا ببریش باید بری دنبالش.

اولش ممکنه چند روز مقاومت کنه واسه مهد رفتن و نتیجتا تایم خیلی کمتری باید تو مهد بمونه، حتی روزهای اول یکساعت تا دوساعت اما معمولا بعد از سه چهار روز عادت میکنن و انوقت ۴ ساعت واقعا کمه‌. اگر ساعت کاریشون یه طوری بود که همسرتون میبرد و میاورد خیلی خوب میشد، الیته اکر همسرتون کارمند باشند، اگر شغلشون ازاد باشه، حداقل بردن با ایشون باشه اوردنش با شما چون با یک بچه ی کوچیک واقعا سخته....

(عزیزم معمولا روزهای اول برای کودکی که اولین باره میره مهد، هزینه ای دریافت نمیشه و ازمایشی هست، اگر بچه طی چند روز همکاری کرد برای موندن، انوقت اون روزهای ازمایشی و بقیه روزهای بافی مانده ی ماه رو باید هزینه اش رو بدید.)