2737
2734

😐چون هیچ چیزی نگفت بنده‌ی خدا 

اگر به قول خودتون درخواست دوستی اقایون مشکلی داره،خب خود سایت نباید این اپشن رو بذاره 

چون موقع ثبت نام ما جنسیت رو انتخاب میکنیم 

شاید کسی از این مورد مطلع نباشه 

نمونه‌ش خود من که نمیدونستم همچین چیزی ممنوعه و نهایتا درخواستارو رد میکردم فقط! 

دفاع از حقوق افراد جنسیت نمیشناسه نینی‌یار جان!ما همه انسانیم و برابر 

چه ربطی به جنسیت ما داره😐؟

ضمن اینکه من از شما و نینی‌یار سه بابت تذکری که به امضام دادین خواستم که به چندکاربر دیگه هم تذکر بدین اما هیچ اقدامی نکردین،لطفا جانب عدالت رو رعایت کنبد 

ممنون

@نی_نی_یار_شب    

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

کدوم عدالت اولش که رفتم تو اون تاپیک خندم گرفته بود که طرف فکر کرده واسه یه همچین چیزی مگه کسی رو لغو کاربری میکنن که دیدم بعله، حالم گرفته شد اصن ، 

ما دیر آمدیم یا زود هر چه بود به موقع نیامدیم 

عزیزم درخواست دوستی اقایون به خانمها ممنوعه اینجا هم چت روم نیست که کاربرها غیر هم جنس پیگیر همدیگه باشن حضور اقایون تا زمانیکه مزاحمتی برای خانمها ایجاد نکردن بلا مانع هست الویت حضور با بانوان هست

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم درخواست دوستی اقایون به خانمها ممنوعه اینجا هم چت روم نیست که کاربرها غیر هم جنس پیگیر همدیگه ...

من جهت چت کردن پیگیر ایشون نبودم 

جهت احقاق حقشون عرض کردم و میکنم همچنان 

بله حق باشماست اما بهتر نیست تذکر بدین بهشون عوض قطع کردن وقتی بار اولشونه؟ 

من کاری به جنسیت ندارم اینجا سایت عمومیه و ممکنه خیلی از مهسا ها محمد باشن در واقع 

ما باید عاقل باشیم 

اما در مجموع در مورد کامنتی که از من ریپلای کردین بنظرم جنسیت نمیتونه باعث بشه که من بگم خب بدرک:)یا حرف من انقدر عجیب در نظر کسی جلوه کنه

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم