2737
2734

سلام خانوم ها پدرمن توی سن ۴۳ سالگی ۲۳ روز که بر اثر کرونا فوت کرد اونم خیییلی ناگهانی دیشب خواب دیدم خیییلی تشنه هست می شه براش صلوات بگین واین ایه اکرسی  را بخونید انشالله روحش در ارامش باشه 😭😭😭😭😭😭😭

اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْ‌سِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ ﴿٢٥٥﴾ لَا إِكْرَ‌اهَ فِي الدِّينِ ۖ قَد تَّبَيَّنَ الرُّ‌شْدُ مِنَ الْغَيِّ ۚ فَمَن يَكْفُرْ‌ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّـهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْ‌وَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّـهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ ﴿٢٥٦﴾ اللَّـهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِ‌جُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ‌ ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُ‌وا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِ‌جُونَهُم مِّنَ النُّورِ‌ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَـٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ‌ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ ﴿٢٥٧

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

سلام استارتر ببخشید شرمنده اگه میخوای تا پاک کنم🙏

❤ختم قرآن داریم هدیه برای آقا امام زمان (عج) ❤

جز های زیر باقی مونده هرکدوم رو میخواید بردارید🙏🎈❤❤

🌹۸🌹۱۰🌹۱۱🌹۱۷🌹۱۸🌹۱۹🌹۲۰🌹۲۱🌹۲۲🌹۲۳🌹

هر جزء که بردارید تا روز جمعه همین هفته وقت داره🌹🌹🌹❤

حتما هر جز که برداشتید تا جمعه تمومش کنید

سلام استارتر ببخشید شرمنده اگه میخوای تا پاک کنم🙏 ❤ختم قرآن داریم هدیه برای آقا امام زمان (عج) ❤ ...

نه منم جزه ۱۰ می خونم

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام استارتر ببخشید شرمنده اگه میخوای تا پاک کنم🙏 ❤ختم قرآن داریم هدیه برای آقا امام زمان (عج) ❤ ...

عزیزم اگه جزء 8 که خودم تو همین تاپیک گفتم رو قبول کردی بخونم تا فردا صبح حتما بهم اطلاع بده چون نذر دارم و باید سریع جزء بردارم و بخونم. من زودتر از یک هفته قطعا خواهم خوند. نهایتا دو الی سه روزه

2706