2726
عنوان

برام دعا کنین 😔💔

186 بازدید | 10 پست

امشب قدتموم دنیا دلم گرفته😔

طلاق برای بار دوم شرمندگیم پیش پدرم که میگفت ازدواجت اشتباهه ولی قبول نکردم .شرمنده ام شرمنده غمگینی پدرم ،مادرم ازخودم بیزارم.چقدر باید ازبچگی تاحالا دلشون روبرنجونم مگ چه گناهی کردن که من بچشون شدم.چرازندگیم درست نمیشه .دلم میخاد دیگ زنده نباشم بارها توگریه هام ازخدا خواستم منوببره پیش خودش من فقط یه مرگ آروم میخام همین...خدایا توکه نگفته دردمو میدونی توکه میبینی چراکاری نمیکنی برامنک هیچ کسی روندارم بی توجهی تو مثل مادریه که به بچش اهمیت نمیده مگه من بنده تونیستم چرامنو خلاصم نمیکنی چقد گریه کنم چقد ازت مرگ بخام چرانگاهم نمیکنی چی میشه اگ امشب بخابم دیگ بیدار نشم من دیگ به اخرش رسیدم خدا صداموگوش کن مگ نمیگن ازرگ گردن نزدیک تری میشه امشب ازته ته دلم ازت بخام دیگه نباشم😔دارم  بابغض وگریه مینویسم درشرف طلاقم خواهرا برام دعاکنید دعای بقیه زودترمستجاب میشه برام خواهری کنین💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا نمیدونم چرا طلاق میگیری... امیدوارم کارت درست باشه و از این ماجراها درس بگیری و دیگه اشتباهات گذشتتو تکرار نکنی و دل پدر مادرتو بدست بیاری. هنوزم دیر نشده... 

خدا کمکت کنه.

2728

ولله منم دیگه خسته شدم ..هر چی بخاد میخام نزدیک بشم و حالم خوب بشه ولی بدتر مشکلات بهم فشار اوردع

احساس میکنم اونا ک هیچ اعتقادی ندارن و حلال حروم نمیکنن و ب هیچ دینی ایمان ندارن بیشتر پیشرفت میکنن

هر چی ظالم سالم ...

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

عزیزم منم مث شما ی دوره ای همش ارزوی مرگ میکردم

خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییی دوران سختی بود 

اما اینو بدون خدا همیشه هست و کمک میکنه 

بعد از سختی همیشه اسونیه

توکل کن بخدا انشالله به زودی اوضاع روبه راه میشه

منم مشکل تو رو دارم اما بار اولمه که میخوام طلاق بگیرم... حالم دقیقا مثل توعه...ان‌شاءالله همونی بش ...

خیلی حالم بده خیلی😔

ممنونم برات دعامیکنم انشاالله برای توهم بهترین اتفاق بیفته

ولله منم دیگه خسته شدم ..هر چی بخاد میخام نزدیک بشم و حالم خوب بشه ولی بدتر مشکلات بهم فشار اوردع ا ...

😔

منک دیگه آخرشم اونقد سختی کشیدم وگریه کردم دیگ حتی نای گریه کردنم ندارم