2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ببخشید حقوق طرح پرستاری چقده؟شما توی هفته کلن چندتا شیفت میرین؟راضی هستین؟

حقوق طرح ک‌ رو ۸ تومنه ، بستگی داره چند ساعت در ماه شیفت گرفته باشیم برا همین مشخص نیست چقدر در هفته کار میریم ، بد نیست سخته ولی هب حقوقش خوبه برا ی خانم

سلام عزیزم ، پسرتون چن سالش هست ، از کی متوجه اوتیسم شدین ، و چه علائمی داشت که شک کردین 

سلام، الان 6/5، از دو سال و سه ماهگی مشکوک شدم و از همون وقت زیر نظر دکتره، حرکات تکراری، عدم تماس چشمی، کم شدن گفتار، عکس العمل شدید به لمس، بیش حسی شنیداری، با کاردرمانی و گفتاردرمانی تمام علائم از بین رفتن، خیلی جاهای مختلف بردم تا جواب داد

سلام، الان 6/5، از دو سال و سه ماهگی مشکوک شدم و از همون وقت زیر نظر دکتره، حرکات تکراری، عدم تماس چ ...

ببخشید میشه برا هر کدوم مثال بزنین ، من خیلی نگران پسرم هستم ، حرکت تکراری مثل چی ؟ تماس چشمی الان پسر من موقع شیر خوردن نگاهم نمیکنه ، ولی مواقع دیگه اکثرا نگاه میکنه ، گفتارش چیا میگفت که کم شد ؟ برای شنیداری هم مثال میزنین ، پسر من  بغل دستمه داریم بازی میکنیم یهو من صحبت کنم از جا میپره و میترسه میاد تو بغلم ، یا بعضی وقتا از بیرون صدایی بیاد میترسه میاد تو بغلم 

خدایا مواظب پسرم باش   
ببخشید میشه برا هر کدوم مثال بزنین ، من خیلی نگران پسرم هستم ، حرکت تکراری مثل چی ؟ تماس چشمی الان پ ...

حرکات تکراری مثلا طرح فرش دنبال میکرد شاید بیست سی بار رفت و برگشتی راه میرفت تا اینکه خودم دورش کنم یا مثلا پرده یا مبل یا حتی طرح دیوار و ....، به ساعت زل میزد، عاشق چرخیدن لباسشویی بود اما از صدای جارو برقی می ترسید، به کسی به جز من اجازه نمیداد کسی لمسش کنه شدید تا چند ساعت گریه میکرد اگه کسی بوس یا بغلش میکرد و ....، گفتار تا جمله دو کامه ای میگفت بعد شد تک کلمه و آوا و بعد سکوت محض، شنیداری به صدای بلند و ناگهانی واکنش نشون میداد، صداش میزدی به اسمش واکنش نشون نمیداد و اصلا تماس چشمی نداشت و ...

حرکات تکراری مثلا طرح فرش دنبال میکرد شاید بیست سی بار رفت و برگشتی راه میرفت تا اینکه خودم دورش کنم ...

ممنون عزیزم ، خدا رو شکر که زود متوجه شدین و پیگیری کردین ، منم شیرازم و نگران پسرم هستم ، توجه به اسمش کمه ، و گاهی وقتا به یک جا خیرع میشه ، مثل خودمون که میریم تو فکر 

خدایا مواظب پسرم باش   
ممنون عزیزم ، خدا رو شکر که زود متوجه شدین و پیگیری کردین ، منم شیرازم و نگران پسرم هستم ، توجه به ا ...

خواهش میکنم، ببخشید امروز متوجه پیامتون شدم، حتما پیگیر باشید، برید مرکز اوتیسم مهراندیش تست اوتیسم میگیرن شاید اختلال رشد باشه نه اوتیسم، اما اگر بود اصلا وقت هدر ندید تا پنج سالگی زمان طلاییشونه

2706