2137
2106

چند روزه با معده م درگیرم مخصوصا شبا 

نمیدونم دقیقا مشکلش کجاس هم درد داره هم نفخ شدید هم صدا میده هم رفلاکس

نمیدونم شام چی بخورم کمتر اذیت شم دیشب نون پنیر خوردم با عسل بازم داستان داشتم

سیب زمینی آبپز خوبه؟ 

نی نی سایت،تبلیغاتیه که 250 گرم کاربر بهش چسبیده     

اره سیب زمینی خوبه برا معده..

خداجون متشکریم که چشم دادی بهمون💔واسه گریه کردن و دیدن این دنیای زشت💔مرسی که پا به ما دادی واسه ی سگ دو زدن💔واسه گشتن تو جهنم دنبال راه بهشت💔آخ که شکرت ای خدا واسه جهان به این بدی💔چی میشد اگه تو دست به ساختنش نمیزدی؟؟؟💔

یه تست هلیکوباکتر بده

فقط 36 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.خیلی دوست دارم مامانی💕                      پسر قشنگم مرد کوچولوی من میوه قلبم ، به زندگیم خوش اومدی💝     تیکر یکسالگی شاه پسر😍                                                                                                ♥️زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

مرغ آب پز

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.
2166

سیب زمینی هم نفخ داره

سبزیجات سبک و آبپز رو امتحان کن

مثلا کدو سبز و هویج و...

تخم مرغ ابپزم خوبه

ولی حتما پیگیر معده‌ت باش

احتمالا نیاز به آندوسکوپی داری

من که درد معده و رفلاکسم فقط با عسل درمانی خوب شد

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

گیاه خام میوه خام نخور

چیزایی که مواد نگه دارنده دارن نخور

خاک خودی...ناصرالدین شاه به روسیه سفارش توپ داد. توپ را آوردند و در برابر چشمان همایونی شلیک کردند، از قضا لوله توپ روسی تحمل گلوله باروت را نداشت و منفجر شد و زمین زیر پایه توپ هم تبدیل به چاله ای شد!ملازمان شاه که اوضاع را خراب دیدند برای چاره آن گفتند :"قربان خاک خودی را که چنین می کندببینید خاک دشمن را چه خواهد کرد!"حکایت این روزای ماست... زیاد شرحش ندیم بهتره..
2165