2137
2106

تایپیک از این مفیدترررررر داریم مگه

جنوبی ام    سبزه شیرین   خونگرمم  چاله گونه هم دارم محشره   عاشق شوهرم ودخترام کی گفته آقایون تو خونه باید بشینن وحتی آبم میخوان خانوم خونه باید براشون بیاره یه زحمت بخودشون نمیدن آبم بخورن   شوهر من انقد با گوشی من بازی میکنه تا شارژ گوشیو تموم کنه بعد میگه بیا گوشیتو بزن شارژ اون لحظه میخوام کَلَشو بکَنم  

فرازی ازوصیت نامه ی سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                     💚💚💚💚💚                             مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبرم💚💚💚💚💚💚💚                 

آیا میدانستید آنهایی ک الان شمال می‌روند آدم نیستند

♦️هرگز منتظر فردای خیالی نباش سهمت را از شادی زندگی همین امروز بگیر♦️                                         چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند.... 

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

اگه کنار اجاق گاز روشن پیاز خورد کنین اشکتون در نمیا و بعد سوختگی بلافاصله ارد بزنین و اگه دختر پیام های تحریک کننده به پسر بده و پسر بهش ت کنه پسر میتونه بگه شکایت کنه تقصیر دختره بوده 🥺

2166

اوممم میدونستید ک ما هممون تو فیریزرامون جسد نگه داری میکنیم؟😐🤣

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران مازندران😈💪🏾شلوارپلنگی😉🤌🏽🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون                                                    اینجا مجازیه ولی واقعی دوسِتدارم@royajony🙂✌🏽اسما تونلی خودمی🤤💜 در مورد فیلمای ترکی اگ سوالی داشتید در خدمتم🤩✌🏽حوصله هیچ کاری ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزنا حوصله ندارم😒 دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔 هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 این پروف فقطو فقط متعلق ب منه هاااا😁 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂 نگران نباشید بازم اگ چیزی یادم اومد اضافه میکنم ب امضام😑😂 حس مالکیته دیگ چ میشه کرد🤦🏻‍♀️😂

ایا میدونستین پیاز وسیب درختی وسیب زمینی مزشون یکیه فقط بوشون فرق داره؟نه خدایی میدونستین

جنوبی ام    سبزه شیرین   خونگرمم  چاله گونه هم دارم محشره   عاشق شوهرم ودخترام کی گفته آقایون تو خونه باید بشینن وحتی آبم میخوان خانوم خونه باید براشون بیاره یه زحمت بخودشون نمیدن آبم بخورن   شوهر من انقد با گوشی من بازی میکنه تا شارژ گوشیو تموم کنه بعد میگه بیا گوشیتو بزن شارژ اون لحظه میخوام کَلَشو بکَنم  
2050

آیه ش چنده؟؟

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،
اگه کنار اجاق گاز روشن پیاز خورد کنین اشکتون در نمیا و بعد سوختگی بلافاصله ارد بزنین و اگه دختر پیام ...

هن 😐

زنان قوی؛ درد های خود را مانند کفش پاشنه بلند میپوشند؛ مهم نیست چقدر اذیت میشوند؛ شما فقـط زیبایی آنها را میبینید:)                                             #فیمینیست💙

:/

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران مازندران😈💪🏾شلوارپلنگی😉🤌🏽🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون                                                    اینجا مجازیه ولی واقعی دوسِتدارم@royajony🙂✌🏽اسما تونلی خودمی🤤💜 در مورد فیلمای ترکی اگ سوالی داشتید در خدمتم🤩✌🏽حوصله هیچ کاری ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزنا حوصله ندارم😒 دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔 هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 این پروف فقطو فقط متعلق ب منه هاااا😁 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂 نگران نباشید بازم اگ چیزی یادم اومد اضافه میکنم ب امضام😑😂 حس مالکیته دیگ چ میشه کرد🤦🏻‍♀️😂
ایا میدونستین پیاز وسیب درختی وسیب زمینی مزشون یکیه فقط بوشون فرق داره؟نه خدایی میدونستین

پیاز تنده سیب شیرینه

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند 
2183

تا حالا از این زاویه روی این جمله ریسمان الهی زوم نکرده بودم 

لایک😁

😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).               غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
پیاز تنده سیب شیرینه

منم همینو میگم اما ظاهرا علما میگن من اشتباه میکنم

2191