2137
2106

بز😂

۱۹سالمه🤣🤣۸4 رو نمی‌دونم چرا گذاشتم🤣🤣🤣میشه واسه خوشبختیم و واسه اینکه زودتر خونه درست کنیم و بریم خونه خودمون و یه فرشته کوچولو بیاریم صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

بذارید من لایک میکنم😂😁

و سیاه شد در فراموشی سگ سفید امنیتم.... و کبوترانم را از یاد بردم .... و می رفتم و می رفتم و می رفتم .... از صفحه ای به صفحه ای .... از چهره ای به چهره ای .... از روزی به روزی .... از شهری به شهری .... زیر آسمان وطـــــنی که در آن فقط "مــــرگ" را به مساوات تقسیم می کردند. 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
دمت گرم اصن😐💖

چاکریم😂💙

و سیاه شد در فراموشی سگ سفید امنیتم.... و کبوترانم را از یاد بردم .... و می رفتم و می رفتم و می رفتم .... از صفحه ای به صفحه ای .... از چهره ای به چهره ای .... از روزی به روزی .... از شهری به شهری .... زیر آسمان وطـــــنی که در آن فقط "مــــرگ" را به مساوات تقسیم می کردند. 
2050
2183
میخوام وقتی میرم پیش ممد این شالو بذارم

چ جذابی لنتی 

ممد باس روتو کراش بزنه ن تو رو اون

حکایت ما و این زندگی، حکایت "انگشت کوچیکه پا" و پایه ی مبله درسته زندگی خیلی نامرده و زورش ب ما میرسه ولی میخوام بت بگم: مث انگشت کوچیکه پا پرو باش با هر زخمی ک زندگی بت زد درداتو بکش، اما زود ب خودت بیا و نشونش بده کی رئیسه😁🤪