2726
دهم رو با تست های دهم پیش برو. تابستون قبل یازدهم رو هم تست دهم بزن،اما با ساعت مطالعه کم. یازدهم ...

عزیزم من الان تایم از دست دادم 

دهم و تابستون رو از دست دادم میرم یازدهم 

بنظرت چیکار کنم ؟

اگه یازدهم میری تو این فاصله قبل شروع کلاسا درسایی مثل ریاضی،مسائل شیمی،روخوانی زیست،گرامر زبان و قو ...

اها ینی تست دهم نزنم یازدهم بزنم ؟

درسته واای رتبه دو رقمی چی بگم همین یه رتبه خوب باشه کافیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من الان تایم از دست دادم  دهم و تابستون رو از دست دادم میرم یازدهم  بنظرت چی ...

پیامتو بعدا دیدم،جوابشو دادم.

تایم از دست ندادی،گفتم نگران نباشی چون خیلی از رتبه های دو رقمی از یازدهم جدی شروع کردن.

پیامتو بعدا دیدم،جوابشو دادم. تایم از دست ندادی،گفتم نگران نباشی چون خیلی از رتبه های دو رقمی از یا ...

بله درسته مرسی عزیزم 

بعد باید معلم داشته باشم چون میخام معلم خصوصی بگیرم 

هم تقویتی بعضی درسا باشه و هم تست 

2728
وااای خوشبحالت  😍😍😍 کاش منم قبول شم ارزومه خیلی دوس دارم خیلی  موفق باشی گلم&n ...

ان شاءالله قبول میشی عزیزم   موفق باشی

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 
 اها ینی تست دهم نزنم یازدهم بزنم ؟ درسته واای رتبه دو رقمی چی بگم همین یه رتبه خوب باشه کافیه ...

درسته،

گفتم تو این یک ماه چیکار کنی که برای یازدهم پیش زمینه داشته باشی.

مثلا ریاضی درس مرتبطیه.اونو کار کن.

اگه دیدی جایی از یازدهم مشکل داشتی که به دهم نیاز داره،یه آخر هفته بشین اون قسمت از دهم رو دوره کن.

ولی یازدهمتو فول ببند.

باید از دهم شروع کرد بعضیا دیدم از نهم شروع کردن

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2706