2703
2553

سلام عزیزم از دهم یاد بگیر منظم بخون و تست بزن ولی دیگه زیاده روی نکن مثلا روزی چهار پنج ساعت بخون و تست بزن 

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نظرت هر سال بخونم و تست بزنم کافیه ؟؟

آره ولی عمیق بخون 

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 
2456
 نظرت هر سال بخونم و تست بزنم کافیه ؟؟

سال آخر دیگه باید خیلی بخونی مثلا 7 8 ساعت 

درسته مرسی  ببین مثلا الان یازدهمو خوب بخونم تست دهمم بزنم خوبه ؟ بعد تابستونم ینی سال ...

الان شما دهمی دیگه؟ 

از نظر من تابستون دهمو استراحت کن و روزی یکی دوساعت تست همون دهمو بزن ولی از تابستون یازدهم جدی جدی بخون جوری که دیگه این دو پایه رو فول باشی 

سعی کن جلو جلو نخونی مثلا درسای دوازدهم رو تابستون یازدهم نخون هر پایه رو به وقتش بخونی بهتره حالا باز خودت میدونی 

2714
الان شما دهمی دیگه؟  از نظر من تابستون دهمو استراحت کن و روزی یکی دوساعت تست همون دهمو بزن ولی ...

من میرم یازدهم 

میگم تو طول یازدهم تست دهم رو بزنم تابستون یازدهم هم تست یازده 

درسته مرسی  ببین مثلا الان یازدهمو خوب بخونم تست دهمم بزنم خوبه ؟ بعد تابستونم ینی سال ...

دهم رو با تست های دهم پیش برو.

تابستون قبل یازدهم رو هم تست دهم بزن،اما با ساعت مطالعه کم.

یازدهم رو فقط یازدهم بخون و تست بزن.

تابستون قبل دوازدهم کتب تست پایه(که تو بازار هست،۱۰ و ۱۱ با همه) رو بزن.دیگه اون موقع مسلط شدی.

دوازدهم رو با آزمون های آزمایشی که پیش میری خودش برنامه داره و دوازدهم رو همزمان با یازده و ۱۲ تا تعطیلات عید تموم می‌کنه.

بعد عید هم کتب تست جمع بندی سه سال 

من میرم یازدهم  میگم تو طول یازدهم تست دهم رو بزنم تابستون یازدهم هم تست یازده

بله این درسته موفق باشی عزیزم 

شما امسال کنکور دادی ؟ راضیی؟

فرهنگیان قبول شدم 

اگه یازدهم میری تو این فاصله قبل شروع کلاسا درسایی مثل ریاضی،مسائل شیمی،روخوانی زیست،گرامر زبان و قواعد عربی... رو بخون.یازدهم رو فقط یازدهم بخون.اگه جایی گیر کردی به دهم رجوع کن.

تابستون سال بعد وقتت رو بیشتر روی دهم بذار.ولی یازدهم رو هم باید تست بزنی.

دوازدهم رو هم که گفتم.

جا برای رتبه دو رقمی داره این تایم.اینو گفتم نگران دهم نباشی.از مهر روی یازدهم زوم کن.

2706