2737
2734

😔😔😔 دلم از غربت امام زمان خیلی گرفته ...💔💔💔           هر کسی خوند بگه منم براش آیه الکرسی می خونم 

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

من میخونم 

نخون برام:)

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوره مومنون رو می خونم به نیت سلامتی و فرج امام زمان😔

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   
2728

این دونفر دوست گلم که بدون هیچ چشمداشتی سوره رو برا امام زنده و مظلوم خودشون می خونن الهی به حق این روزای عزیز  غم نبینند🤲🤲🤲امام زمان خیلی غریبی مولایم😭

سلام عزیز دلم منم میخونم 

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیه🤲🤲🤲

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سلام عزیز دلم منم میخونم  اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیه🤲🤲🤲

سلام دوست گلم خوش اومدی عزیزم😍😍😍خیر دنیا و آخرت ببینی با این دعای قشنگت🤲🤲🤲اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب سلام الله علیها 

2738
منم میخونم عزیزم

خیر دنیا و آخرت ببینی به حق امام زمان (عج)🤲🤲🤲

سلام دوست گلم خوش اومدی عزیزم😍😍😍خیر دنیا و آخرت ببینی با این دعای قشنگت🤲🤲🤲اللهم عجل لولیک الفر ...

سلامت باشی گلم🌹🌹🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ثواب سوره ها رو تقدیم کردم به شهید غریب و عزیزم 

روحت شاد ای عزیز خفته در غربت                            ای شهید