2737
2734

https://kitset.ir/women/pregnancy

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزن روی این لینکی ک دادم.

اخرین پریودت وارد کن میگه بهت.

من فردا زایمان دارم.دعا کنید راحت باشه

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2738

1. یک ماه تمام/ 30 روز: 4 هفته و 2 روز

2. دو ماه تمام/ 60 روزاز لقاح : 8 هفته و 4 روز

3. سه ماه تمام / 90 روز : 12 هفته و 6 روز

4. چهار ماه تمام / 120 روز : 17 هفته و 1 روز

5. پنج ماه تمام / 150 روز : 21 هفته و 3 روز

6.شش ماه تموم / 180 روز : 25 هفته و 5 روز

7. هفت ماه تموم / 210 روز: 30 هفته

8. هشت ماه تموم / 240 روز : 34 هفته و 2 روز

9. نه ماه تموم / 270 روز: 38 هفته و 4 روز

چون بارداری 9 ماه و 10 روزه: یعنی 38 هفته و 4 روز + 10 روز = 40 هفته تمام .

تو مرا جان وجهانی

خانما من وقتی میخوابم بلند که میشم پاهام و شکمم خود به خود انتقباض میده و میلرزه به خصوص صبح بیشتره چون عضلاتم میگیره خودبه خود اینجوری میشه بد نییت واسه بچه دقیقا مثل اینکه خودت و کش بدی من انجام نمیدم بدنم خودش این کار و میکنه عضلات و ازاد میکنه

بزن روی این لینکی ک دادم. اخرین پریودت وارد کن میگه بهت. من فردا زایمان دارم.دعا کنید راحت باشه

اسمشو چی میزاری فندقو

تیکر تولد یک سالگی پسرم ❤❤❤هدیه خداس بین همه تنهایی هام خدا جواب دعاهام رو داد خدایا ازت ممنونم خدایا مراقب بچم باش و سالم بدستم برسونش اخه خودت میدونی چقد عاشقشم 💓 عزیزمامان خیلی دوست دارم مرسی هستی مرسی آرامشو برام اوردی ...
2706