2737
2734
عنوان

بیاین قضاوت کنین:)

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 48 پست
من هیچ وقت قضاوت نمیکنم خخخ😄😄😄🤣🤣🤣🙏🙏🙏💚🙏🙏💚💚💚

ولی حق داری گلم.‌‌‌‌.....🥺🥺🥺💔🥺💔🥺🥺💔🥺💔🥺خدابزرگه انشاالله خوب میشی ......

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..
بارداری استراحت مطلق بودم سزارین کردم بچه هم کولیک هم رفلکس کرونا گرفتم دو هفته بیمارستان بودم هیج ک ...

مناسفانه برا منم همینطوری بود، اما وقتی حودشون کار دارن ازم توقع دارن منم انجام میدم:/ همسرم همیشه میگه انجام نده ولی من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتن باید عمل کنی؟ من پاهامم درد میکنه با لگنم

نه عمل نیس

ی دیسکم زده بیرون 

همون ب رگ سیاتیکم فشار میاره 

بیشتر از کمر درد لگن درد اذیتم میکنه وقتی ک خسته شم شبا کلافه میشم خییییلی زیاد 

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
2731
مناسفانه برا منم همینطوری بود، اما وقتی حودشون کار دارن ازم توقع دارن منم انجام میدم:/ همسرم همیشه م ...

اوف بیا من برات بگم ،باید بشینی گریه کنی برام. چند ماه بستری بودم اصلا توقع کاری نداشتم فقط تنها نمونم همین

افتاده بودم توی رختخواب و حتی کسی نبود لامپ رو روشن کنه یا کمک کنه برم دستشویی..... 

2738
نه عمل نیس ی دیسکم زده بیرون  همون ب رگ سیاتیکم فشار میاره  بیشتر از کمر درد لگن درد اذ ...

دارو میخورین؟ ب من دارو داده هنوز نگرفتم، بچمم اینقدر اذیتم میکنه عصبی میشم، میاد موهامو میکشه و دم ب دیقه میگه جی جی

مناسفانه برا منم همینطوری بود، اما وقتی حودشون کار دارن ازم توقع دارن منم انجام میدم:/ همسرم همیشه م ...

واقعا چقدر آدم از همسرش خجالت میکشه منم بچه اولم هر کاااااری دارن هنیشه من پیششونم من بیمارستان همراه میشم من نگهشون میدارم ولی وقتی خودم کسی رو بخوام هیچی مادرشوهر بیچاره ام جور اونا رو میکشه

مادرتون ب مشکل میخورن ببرینش عمل کنن، ایشون پظلومه شماها چرا بیخیالین

بی خیال نیستیم هر چقد اصرارش میکنیم مخالفت میکنه اخه دکتر بیهوشی گفتن حساسیت دارویی داره از طرفی عملش 50.50س ...تشخیص پزشک معالج هم واسمون اهمیت داشت 

خیلی هم درد میکشه دیگه دردش ب تمام پاش زده کف پاش بشدت داغ میشه ک با هیچی اروم نمیگیره 

2هفته پیش دیگه حتمی شد عملش ک کرونا دلتا شدت گرفت دکترش عمل نمیکنه😕

دنیای سگها= محبت    دنیای انسانها= منفعت
اوف بیا من برات بگم ،باید بشینی گریه کنی برام. چند ماه بستری بودم اصلا توقع کاری نداشتم فقط تنها نمو ...

وای مال شما سخت تره من بعد زایمانم تا دهمم ی سر بهم میزدن اما تو بیمارستان خودم بودم و همسرم همه تختا شلوغ دور برشون راستشو بگم حسودیم شد😔

2706