2137
2106

برای تقویت مو میخواستم بزارم

فردا همونی میشه که امروز بهش فکر میکنی ، از امروز به رویاهای رنگیت فکر کن 🤎💜💙💚💛🧡❤🤍

ن

بی‌دین.... پریودی یک مایه شرم و تاسف نیست که به خاطر اینکه فروشنده داروخونه اقا هست از گفتن اینکه نواربهداشتی میخاین خجالت بکشین.. یا اینکه دخترتون دچارش شد بهشون بگین هیس به پدر یا برادرت نگی... درخواست دوستی قبول نمیکنم♡ یه حلقه💍طلایی💃🏻اسمتو روش نوشتم💃🏻💃🏻میخوام بیام دستت کنم بیای تو سرنوشتم💃🏻دوتا دل از جواهر💎میخوام برات بیاااارم💃🏻💃🏻💃🏻که بندازم به گردنت همیشه یادگاررررم💃🏻💃🏻💃🏻هله دان دان دان هلل یدان برات میخونم😁از نخلای سبز ابادان برات میخونم💃🏻💃🏻از دریای ابی‌و بلمرونای عاااااااشق💞از جنوبی‌های مهربان برات میخونم💃🏻💃🏻نری دنبال مستی🤨خودت دُرد شراااابی🍷🍷💃🏻واست مِی چییی بریزمممم؟ خودت باده‌ی نابی اخ خودت باده‌ی نابی💃🏻💃🏻💃🏻حالم بدهههههه😒مضخرفامو گوش ندهههههه🤫دنیارو بیخیال بیا تکون بدهههههههه💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻یالا تکون بدههههههههه💃🏻💃🏻یاد این اهنگا بخیر... 🤗

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

نه بابا چرا.گناه باشه

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                اسکرین دیدین منم تگ کنین دوس داارم🥴🧐
2050

اره فقط مردن ثواب داره 

بیخیال بابا

دختری در من ساز امیدواری مینوازد🧡🧚🏻‍♀️                             تا آن هنگام که ستارگان میدرخشند جای نومیدی نیست...تا آن هنگام که شب‌ها بر برگ‌ها شبنم مینشانند و آفتاب چهره صبح را زرین میکند، جای نومیدی نیست...هرچند که سیل اشک بر گونه‌ها روان شود...وقتی تو آه میکشی،بادها آه میکشند... و زمستان غصه های خود را چون برف بر گور برگ های پاییزی فرو می‌بارد...اما زمین بار دگر زنده می‌شود و سرنوشت تو از کائنات جدا نیست...پس همچنان در سیر و سفر باش و اگر چندان شاد و سرخوش نیستی،دل شکسته و نومید نیز مباش💚🌻🕊✨                                                                             ای پرنده‌ی مهاجر،سفرت سلامت اما؛به کجا میری عزیزم؟قفسه تموم دنیا❤️‍🩹
2143
2051