2737
2734
عنوان

خرید کتاب کمک درسی

377 بازدید | 6 پست

بنظرتون صبرکنم دهه سوم شهریور انتشارات گاج خیلی سبز جشنواره تخفیف بزارن یا الان بخرم؟

الان بخرم ممکنه اخر شهریور چاپ جدید بیارن؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین اگه پشت کنکوری یا دبیرستانی هستی ایکیو یا اکیو بگیر سطحش خیلی بالاتر از گاجه فقط ریاضی رو خیلی با ریز نکته و دقیق توضیح داده واسه همین  ی زره گیج کنندس ولی عالیه

.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تا پارسال چاپای قدیمو نصف قیمت میفروختن که شیمی و زیستو نخر چون عوض شده

برو انجمن کنکور سوالتو بپرس اونجا بچه ها خوب راهنمایی میکنن

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2731
ببین اگه پشت کنکوری یا دبیرستانی هستی ایکیو یا اکیو بگیر سطحش خیلی بالاتر از گاجه فقط ریاضی رو خیلی ...

نه برا پسرم پیش دبستانی میخوام

الان گاج تخفیف زده میترسم بخرم اخر شهریور جدید بیاد یا طرح تخفیفی بزاره الان۱۵درصد تخفیفه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
تا پارسال چاپای قدیمو نصف قیمت میفروختن که شیمی و زیستو نخر چون عوض شده برو انجمن کنکور سوالتو بپرس ...

برا پیش دبستانی میخوام عزیزم

نه برا پسرم پیش دبستانی میخوام الان گاج تخفیف زده میترسم بخرم اخر شهریور جدید بیاد یا طرح تخفیفی بز ...

اها برای پیش دبستانی اگه میخواین گاج بخرین

گلم تو سایت دیوار هم کتاب دست دوم در حد نو هست با قیمت خیلی خوب اگه بچت تک فرزنده و خواهر برادری نداره ک کتاباش بعدا واسه اون استفاده بشه از دیوار بگیر اخه بچه پیش دبستانی چیزی نداره فقط الکی هزینه بیخوده

بازم هرطور خودتون میدونید

.