2726
عنوان

دوستان کسی جواب ازمایش بلده بخونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 112 بازدید | 29 پست
پلی کیستیک دیگه همیشه باهات هی رفع میشه هی دوباره میاد بله دارو داره

😭😭

ممنون 

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
😭😭 ممنون 

😐😐

گریه چرا

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐 گریه چرا

اخه اضافه وزن پیدا کردم جوش زدم وهمش ب خاطر اینه

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
اخه اضافه وزن پیدا کردم جوش زدم وهمش ب خاطر اینه

بله 

باید ورزش کنین

وزنتون و کم کنین

اضافه وزن به خاطر این نیست

اضافه وزن پلی کیستیک و شدید تر میکنه عاملشه

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
بله  باید ورزش کنین وزنتون و کم کنین اضافه وزن به خاطر این نیست اضافه وزن پلی کیستیک و شدید ...

باید شروع کنم بع ورزش

میترسم برای بارداری بع مشکل بخورم

عزیزم تو عمرم همچین ذخیره تخمدان بالایی ندیده بودم...خیلی خیلی بالاست تنبلی خیلی شدید داری.احتمالا ۹ ...

😐😐یاخدا یعنی چی؟؟؟

پلی که هستم خودم میدونم مشکل ساز یعنی؟؟؟

نه اونا چیع دیگه؟؟؟

یعنی تخمدان هات تخمک آزاد نمیکنه بخاطر همین ذخیره تخمدانت بالاست.

😞مشکل سازه؟

دوماه پری نشدم

😞مشکل سازه؟ دوماه پری نشدم

اخه نمیخوام تو دلت رو خالی کنم ولی درمانش خیلی زمان بره....چون تنبلی تخمدانت از نوع شدید ترینه....اما خداروچه دیدی شاید به داروهای تنبلی تخمدان سریع جواب دادی

اخه نمیخوام تو دلت رو خالی کنم ولی درمانش خیلی زمان بره....چون تنبلی تخمدانت از نوع شدید ترینه....ام ...

🥺😞😞خودمم متوجه شدم دعا کن زود خوب بشم

ذخیره تخمدان یا همونamhنرمال باید بین ۲/۵ تا ۵ باشه متناسب با سن.اما خودت تصور کن مال تو بالای ۲۰ هس ...

فردا نوبت سونو ودکتر دارم برام دعا کن

توکلت بر خدا...من خودم برعکس مشکل تورو دارم یعنی ذخیره تخمدانم داره تموم میشه و زیر سی سال یائسگی

عزیزم انشالله حل میشه مشکلت برات حمد خوندم

2706