2726

جالب بود؟

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون اسی عکس نزاشت ترکوندنش

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2728
@mizaniiii   بیا اینجا استارتر عکس مادر بزرگتم نذاشتی اخرش

یا نت نداره و کلا به یه دلیلی نمیتونه بیاد سایت یا یه ریگی به کفششه که عکس نمیذاره

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          
یعنی میشه برش گردونند؟ی سوال خوب ی عده زود میگن بترکون چرا نی نی یار حرفشون گوش میکنه؟

دوبار برگردونند مگه مجبوره الکی بگه ک واقعیه من ع اول داستان تو تایپیک بودم تا اخرش 

مریدا همزادمه😍
2706