2703
2553
عنوان

کتلت(شامی)ناتلی+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 46 پست
من هر وقت تخم مرغ نزدم وا رفت که.

وقتی سیب زمینی و پیاز رنده کردی گوشت و ادویه اضافه کن و ورز بده...اب میندازه

اندازه هر کتلت از مایع بردار ابش رو بگیر و کتلت رو فرم بده

اصلا وا نمیره

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
اینم کوکوی بی روغن من در حال سرخ شدن    

بدون روغنم مگ سرخ میشه😁😁

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دو سالگی نفس مامانه   محمد عادلم عاشقتم عشق مامانی😍😋خدایا پسرمو حفظ و عاقبت بخیر کن🙃آمین...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من شوهرم کتلت نمیخوره

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
کوکو سیب زمینی هم میشه بدون تخم مرغ؟

نه اون حتما تخم مرغ میخواد چون سیب زمینی انسجام نداره

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
2456

🌸🥺🥺😭

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
نه اون حتما تخم مرغ میخواد چون سیب زمینی انسجام نداره

ممنونم👍👍❤

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
من شوهرم کتلت نمیخوره

واقعا ؟😳😳😳اخه من ندیدم تا حالا کسی کتلت نخواد 

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰
اخه میزان مواد بستگی به تعداد نفرات داره مثلا من برا ۴ نفر ۴۰۰ گرم گوشت ۳عدد سیب زمینی متوسط یه پیاز

بار چهار نفر؟؟؟؟ما اینو برا ۸ نفر درست میکنیم😐

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر دو سالگی نفس مامانه   محمد عادلم عاشقتم عشق مامانی😍😋خدایا پسرمو حفظ و عاقبت بخیر کن🙃آمین...
2714
وقتی سیب زمینی و پیاز رنده کردی گوشت و ادویه اضافه کن و ورز بده...اب میندازه اندازه هر کتلت از مایع ...

ممنونم👍❤🤗

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
واقعا ؟😳😳😳اخه من ندیدم تا حالا کسی کتلت نخواد 

ترش میکنه معدش

ترش میکنه معدش

البته فکر کنم همسر شما بود بد غذا بود درسته؟

بدون روغنم مگ سرخ میشه😁😁

خخخ من رژیمی درست میکنم...با یک قاشق روغن فقط

درش رو میذارم بعد یم ربع باز میکنم

بعد اینقد کنارش میایستم تا دو طرف برشته بشه

با شعله خیلی کم

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
بار چهار نفر؟؟؟؟ما اینو برا ۸ نفر درست میکنیم😐

خب من ۴ نفرم مرد بودن و بنده شکم هرکدوم ده تا خوردن😂

البته فکر کنم همسر شما بود بد غذا بود درسته؟

آرههههه

2706