2703
2553
عنوان

کتلت(شامی)ناتلی+عکس

656 بازدید | 46 پست

سلام کدبانوهای گل شبتون خوش دستور کتلت که همه یاد دارن فقط اومدم یه دوتا ترفند بگم که طعم کتلت از زیر زبونتون نره.

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اول اینکه داخل کتلتتون از پودر سوخاری آرد نخود استفاده نکنین فقط آرد نون باگت یا لواش خسک کنید پودر کنید من با هرسه درست کردم این از همه بهتره.دوم داخل موادتون از پودر سیر.کمی پودر زنجبیل.و فلفل دلمه رنده شده استفاده کنید.سوم آب سیب زمینی حتما بگیرید

عاشق قنادی و آشپزیم دائم درحال کیک درست کردن😜.خوشحال میشم سوالی داشتین بتونم کمکتون کنم.دعا کنین یه روزی بتونم کارگاه قنادیمو راه اندازی کنم😍🥰

یه سوال؟بدون تخم مرغم میشه کتلت یا کوکو درست کرد؟من از بوی تخم مرغ متنفرم 

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤

کتلت فقط سیب زمینی پیاز گوشت و ادویه میخواد

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
2714
کتلت فقط سیب زمینی پیاز گوشت و ادویه میخواد

من هر وقت تخم مرغ نزدم وا رفت که.

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤

اره من خودم اصلا تخم مرغ نمیزنم مواد به خوبی ورز بدین بعدم بزارید یه ساعت یخچال استراحت کنه

من هر وقت تخم مرغ نزدم وا رفت که.

موادتون آب داشته گلم استراحتم ندادید

از اول بگو چیکار میکنی با میزان مواد. ممنون😘

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
موادتون آب داشته گلم استراحتم ندادید

کوکو سیب زمینی هم میشه بدون تخم مرغ؟

از اول بگو چیکار میکنی با میزان مواد. ممنون😘

اخه میزان مواد بستگی به تعداد نفرات داره مثلا من برا ۴ نفر ۴۰۰ گرم گوشت ۳عدد سیب زمینی متوسط یه پیاز

2706