2737
2734

چجوری وزن بردید بالا یا ورزش تو خونه باعث شده وزن بگیرید؟   تا کی باید بگن لاغری آه  خلی بده ها   ولی خب راه حل بگین 45کیلو ام شاید دو کیلو رفتم بالا شاید  قدم 165 یکم دراز میگن هستم و خیلی ناراحت میشم  ولی از قیافم راضیم خداروشکر و ب قیافم میگن ظاهرم نچرال و زیباست        قد وزنتون رو بگید 

هر تلخے و مرارتے ،خواهد گذشت . . 💛

خوش به حالت من چی بگم ۸۵ کیلوام 😭😭😭😭

تو خیال شو و روژ منی تونی احساسم ☺️امروز مال توئه.قشنگش کن، دقیقا عین خودت 🌱هرگز از چيزيكه واقعا ميخواى دست نكش. صبر كردن سخته، اما حسرت خوردن خيلى سخت تره .🌱♥️برام مهم نيست مردم راجع به من چی فکر می کنن، من با قانون های خودم از زندگیم لذت میبرم.✌🏻 ....راسـت میگـن حادثـه هیـچ وَقـت خَبــر نمیـڪنه مثـل ¦تــ♡ـو¦ ‌ڪه یهــو شُــدی هَمــه یِ زندگیــــم...🦋 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌..یه خانم متاهل کوچولوام که کلی هدف و آرزوهای قشنگ داره 🌱✌که به همشون میرسه...🥰😍👊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پودر گیاهی طلای سبز رو دارم مصرف میکنم راضیم از افزایش وزن و تاثیرش 

چجوری هست قیمتش چقده از کجا گرفتی  چن کیلو بودی الان چندی؟ 

2738

واااا قدت ک خیلی قشنگه😍😍اونم بخاطره لاغری بنظر بلند تر میای 

ببین بدون تجویز و آزمایش اصلا نباید بخوریااااا ولی کم نشنیدم ک آب زیر پنیر واسه چاقی خوبه 

فکر کنم از محلی فروشیام باید بگیری ولی سرخود نخوریاااا بگم بهت 

واااا قدت ک خیلی قشنگه😍😍اونم بخاطره لاغری بنظر بلند تر میای  ببین بدون تجویز و آزمایش اصلا ن ...

ی پودری گرفتم پرش پروتئین ولی حالم بهم میخوره با آب مخلوط کنم با شیر داروخانه گفت بکن  ولی استفاده نمیکنم 100 تومن هم دادم جاش البته 100 دیگ چیز ینی ولی مث شیر خشکه 

چجوری هست قیمتش چقده از کجا گرفتی  چن کیلو بودی الان چندی؟

https://basalam.com/paygahesalamat/product/145301

لینک رو کپی کن تو گوگل بزن عکسش میاد. از عطاری گرفتم قیمتش 50 دوهفتس دارم مصرف میکنم (چن سال پیش هم میخوردم واقعا موثر بود) دو کیلو چاق شدم تو این دوهفته اشتهام هم خوب باز شده 

|Niloofar| اگه دوس داشتی دعا کن منو عشقم بهم برسیم💚
2706