2726
عنوان

ای بابا😑

144 بازدید | 14 پست

خواهرم یه ساعته داره گریه میکنه مامان بابام گفتن بهش یا تجربی یا هیچی :/ 

اگه بره انسانی باید از مدرسه تیزهوشان بیاد بیرون

مامان بابام هیچ جورهههه راضی نمیشن 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

مامان بابات دارن میخونن عایا عجباااا😐😐😐😐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا بچه هر علاقه ای داره باید اونو بخونه

نمیزارن خواهرم چند روزه کارش شده گریه 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2728

اگه من بودم میگفتم هیچی نمیرم اصلا 

دیگه آخرش یا من قبول میکردم یا اونا 

یه ۲و۳ روز هم قهر و ناراحتی چیز نخوردن هم جواب میده 

البته تو اتاقش براش کیک اینا بزار واقعا ضعف نکنه 😂😂😂😂

این کاربری واگذار شده است....
اگه من بودم میگفتم هیچی نمیرم اصلا  دیگه آخرش یا من قبول میکردم یا اونا  یه ۲و۳ روز هم ق ...

۲ و ۳ روز ؟ میگم یه ساله بچه کارش گریه اس راضی نمیشن اعصابم مامان بابام خوردن کردن گناه داره خب اینقدر علاقه داره دلم براش میسوزه

منم به اسرار مامانم موندم توی مدرسه شاهد😒

ولی دلم میخواست برم تجربی.اما تکمیل شده بود زود.نفر اول رزرو بودم اما کسی نرفت.

هعی روزگار.

کاش یادبگیریم تو علایق بقیه دست نبریم😒

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
منم به اسرار مامانم موندم توی مدرسه شاهد😒 ولی دلم میخواست برم تجربی.اما تکمیل شده بود زود.نفر اول ...

چجور راضیشون کنم؟ گناه داره بچه همش در حال گریه اس 

چجور راضیشون کنم؟ گناه داره بچه همش در حال گریه اس 

نمیدونم والا.اگر میتونستم یکی برا رشته دبیرستانم یکی دانشگاهم خانوادمو راضی میکردم

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
نمیدونم والا.اگر میتونستم یکی برا رشته دبیرستانم یکی دانشگاهم خانوادمو راضی میکردم

اگه بره تجربی بنظرت افسرده و ..‌ میشه؟

با اینکه خیلی وکالتو دوست داره و براش ذوق داره ممکنه یادش بره آرزوشو؟

اگه بره تجربی بنظرت افسرده و ..‌ میشه؟ با اینکه خیلی وکالتو دوست داره و براش ذوق داره ممکنه یادش بر ...

البته وکالت سخته و الانم زیاد شده.

ولی اگر واقعا نتونه با رشتش ارتباط برقرار کنه ممکنه.

من خودم حقوق خوندم.زیاد دوسش ندارم

سلام پستت و پاک کن لطفا تاپیک پاک کنم

نمیشه 😁🤣

بزار سه دقیقه دیگه فک کنم بشه

2706