2726
عنوان

دندانپزشکی بیهوشی کودکان

2149 بازدید | 33 پست

سلام لطفا یک دندانپزشک خوب که برای کودکان باشه میشه معرفی کنین ؟ ترجیحا بیهوشی هم انجام بدن ، دخترم پیش فعال دندانش اسیب دیده خیلی اذیت متاسفانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیهوشی هم انجام میدادن ؟ دخترم خیلی پیش فعال و شیطون اصلا یک جا صبر نمیکنه

وای من نشنیده بودم که بیهوشم میکنن برای دندون 

عزیزم خیلی ضرر داره بیهوشی روی ضریب هوشی بچه تاثیر میزاره 🥺

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙
وای من نشنیده بودم که بیهوشم میکنن برای دندون  عزیزم خیلی ضرر داره بیهوشی روی ضریب ه ...

اره واقعا ادم وحشت میکنه اسم بیهوشی برا بچه میاد.من دخترم سه سالشه دوماه پیش کرمانشاه سه تا دندون ازش کشیدن بدون بیهوشی ولی انقد بچم وحشت داشت و جیغ میکشید نصف عمر شدم از ترس که خدای نکرده بلایی سرش نیاد

وای من نشنیده بودم که بیهوشم میکنن برای دندون  عزیزم خیلی ضرر داره بیهوشی روی ضریب ه ...

اره در جریان هستم ولی هم خیلی میترسه هم خیلی شیطونه همکاری نمیکنه و اینقدر درد داره که یک درصد هم امکان نداره صبر کنه 

اره واقعا ادم وحشت میکنه اسم بیهوشی برا بچه میاد.من دخترم سه سالشه دوماه پیش کرمانشاه سه تا دندون از ...

منم برای همین دنبال یک جای خوب میگردم که هم دکترای خوبی داشته باشن بچم اذیت نشه هم درصد بیهوشی شون اندازه و خوب باشه که تاثیر بدی براش نداشته باشه

منم برای همین دنبال یک جای خوب میگردم که هم دکترای خوبی داشته باشن بچم اذیت نشه هم درصد بیهوشی شون ا ...

منم مشهدیم ولی دکتر کرمانشاه ک رفتم گفت فقط تهران امکانات بیهوشی داره برا اطفال من گفتم مشهد اگه داره میتونم ببرمش گفت مشهد نداره.حالا واقعا نمیدونم هست جایی اینجا یا نه

برای مشهد ی جای خوب سراغ دارین ؟

من همدانم عزیزم منم دندونا داداشم همش خراب شده طفلی نمیدونیم ببریمش بیهوشی شهر خودمون یا بذاریم کرونا بهتر بشه ببریم تهران .دوساله منتظریم کرونا بهتر بشه😅

2706