2726
عنوان

کرونا دلتا درکودکان

223 بازدید | 16 پست

بچه هاپسرم ۶سالشه ازماکرونا گرفته مقداری تب داره امروز اولین روزه کسایی که بچه هشون گرفتن میشه بگن چندروز طول کشید تاخوب شن واینکه الان شربت استامینوفن گرفته شوهرم حالت سوسپانسیون داره بدم ه پسرم چند قاشق

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه ۳روز تب کنه تمام فک کنم بروفن بهتر باشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728

ببرش دکتر ممکنه سرم بزنه. دختر من با استفراغ شروع شد و یه کم تب و دل درد و گلودرد ۱۴ روز طول کشید داروی معده و گلودرد و مسکن و سرماخوردگی داد سرم زد و چن تا تقویتی و ضد تهوع

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
ما ک نفهمیدیم چی گفتی 

کجاش غیر قابل فهم بود 

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
من یه پسرم هنوز دوسالش نشده گرفت اون یکی هم هفت سالشه دوسه روزه خوب شدن

دارو چیا دادی

منم دخترم  فقط یه روز تب کرد استامینوفن فقط بده پروفن میگن برای کرونا خوب نیست یه قاشق غذا خوری هر شیش ساعت 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
2706