2410
2553
عنوان

لوازم بهداشتی نوزاد سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 29 پست
یک دنیا ممنون ببخشید اخرین سوالمم بپرسم  مامایی هم مثل پزشکی باید ۳۶۰ امتیاز جنع کنی که بتونی ...

خواهش میکنم عزیزم 

راستش من از امتیاز بندی مطب خبر ندارم چون جایی ک من هستم منطقه محرومه و بدون امتیاز میشه مطب زد 

ولی شهرای دیگه آره امتیاز میخان ولی کمتر از پزشکیه و چند تا کارگاه شرکت کنه امتیاز میگیره ب اندازه کافی 

سلام عزیزم شبت بخیر ..

مادر حالشون خوبه؟؟

بهتر شدن ان شاءالله؟؟

آخه دیده بودم تاپیک زده بودید اتفاقا کلی هم دعا کردم براشون ..

گفتم بپرسم ببینم حالشون چطوره الان؟

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم زایمان کردی؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2720
سلام مونیکا جان خوبی ؟ اره ۲ آذر زایمان کردم سزارین شدم 

ممنون گلم....ای جان بسلامتی تبریک میگم بهت😍منم ۴ آذر سزارین شدم

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
وای جدی؟؟؟ بسلامتی عزیزم مبارکت باشه  سزارینت خوب بود ؟

بد نبود ولی خیلی درد کشیدم..هنوزم خیلی درد دارم...تو چی؟

بد نبود ولی خیلی درد کشیدم..هنوزم خیلی درد دارم...تو چی؟

نه خداروشکر من دردم کم بود.اثر اسپاینال ک رف روز اول برام سخت بود بلند شدن نشستن تو همون بیمارستان ولی الان خیلی خوبم 

شیاف بذار هر شیش ساعت 

2714
نه خداروشکر من دردم کم بود.اثر اسپاینال ک رف روز اول برام سخت بود بلند شدن نشستن تو همون بیمارستان و ...

با شیاف خوبم ولی اثر شیاف که میره اطراف نافم خیلی تیر میکشه....پمپ درد گرفتی؟

نینی حالش خوبه؟ نینی من زردی گرفته طفلک تو دستگاهه

با شیاف خوبم ولی اثر شیاف که میره اطراف نافم خیلی تیر میکشه....پمپ درد گرفتی؟ نینی حالش خوبه؟ نینی ...

نه بدون پمپ درد 

وای پسر منم زردی گرفته تو خونه الان زیر دستگاهه 

عددش چنده واسه بچه تو؟ ما دیشب گرفتیم ۱۳ بود 

دارو هم میدی ؟

نه بدون پمپ درد  وای پسر منم زردی گرفته تو خونه الان زیر دستگاهه  عددش چنده واسه بچه تو؟ ...

برا دختر منم حدودا ۱۳ هست...فقط  قطره آد و  بیلی ناستر میدم......از دیشب تا حالا پوستم کنده شده‌ هی باید شیرش بدم بخاابونمش بزارمش اونجا ..تند تند بیدار میشه از چشم بند بدش میاد ...

کلا چن ساعت باید بمونن بنظرت؟

سلام عزیزم خوبی توی تاپک دیدم نظر گذاشتی تقویم چینی،واسه شمادرست در اومد آیا؟؟؟ 

سلام ممنون شما خوبی برای من درست دراومد حالا شانسی بود نمی‌دونم 

2706