2137
2106

اره برو درو باز بزار چیزی هم رو اجاق نزار پنجره و در رو هم ببند و قفل کن

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2166

پس اونروز تاحالا وقتی میخوابید هیچ کاری نمیکردی؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
2165

بهتره نری ولی اگه مجبوری بخوابون جلوی حمون تا صدای گریه شنیدی درجا بیا😂

چاره ای جز این نیس

زندگی انقدر کوتاست که نباید حتی یک ثانیه اش را برای دیگران زندگی کنیم                                                         یک صلوات برای شفای بیماران به خصوص بیماران کرونایی بفرست                                                                       
نزدیک جایی ک خوابیده میگی بیدار نمیشه از صدای آب؟

پسر من ک بیدار میشد 😑😂

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

قبل رفتن زنگ بزن خبر بده ب ی نفر ک داری میری حمام ،درو باز بذار چک کن هر چنددقیقه

همش به هم ریخته اس !!!!موهام..اتاقم..اعصابم..زندگیم....فکــرم..فکرم...فکرم  ..........  به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                             خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی                              هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒                         چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                                                هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی              😂               یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔  در پاسخ ب بعضی عزیزان:::»»میدونم که خوب نیست،،من خودم از وقتی بهم گفتن گربه ها سوسیس میشن دیگه پیتزامخلوط نخوردم😬 و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم  . اینجا قابلیت تغییر نام نیست وگرنه به رست بیف تغییر میدادم😂😐 به خدااا که تغییرمیدادم.
2183
برو دیگه ،مشکل چیه؟! من اغلب بچه ام خوابه میرم حموم

میترسم بیدار بشه بترسه اخه ی بار تو اتاق خواب بودم داشتم تمیز میکردم اتاقو بیدار شد خیلی ترسید بدو اومد تو اتاق