2733
2734

بستگی داره پول ساختشم هست

من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده! من حامی اهدای عضوم🙏اگه عنکبوتی که توی اتاقمون کشتیم تمام عمرش فکر میکرد که ما دوست و هم اتاقیش هستیم‌چی؟!🥲 لایک نکنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اجرتش بالا بود؟ چند درصد اجرت داشت؟ گرون خریدی

به من نگفت چند درصد اجرت داره ولی همسرم با اجرت و سود و مالیات گفت ۳۰ درصد بزن ولی بازم کمتر شد تا چیزی که این آقا به من قیمت دادن تازه همسرم میگه دست بالا گرفتم میگم ۳۰ درصد 

2738
به من نگفت چند درصد اجرت داره ولی همسرم با اجرت و سود و مالیات گفت ۳۰ درصد بزن ولی بازم کمتر شد تا چ ...

معمولا حدود هفت هشت درصد اجرته

نه درصد مالیات

هفت درصد سود

همون سی درصد نهایت

خیلی گرون خریدی

این مدل گردنبندم اصلا اجرت بالا نداره

بعضی طلاها اجرت و دستمزدشون بالاس موقع فروختنم ضرر میکنن گاهی حالا نمیدونم براشما چه مدلیه 

منم دلم میخواست طلا بخرم که هم استفاده کنم هم یجور پس انداز باشه اینجوری انگاری همه پولم رو دارم میدم برا دستمزد و سود

منم دلم میخواست طلا بخرم که هم استفاده کنم هم یجور پس انداز باشه اینجوری انگاری همه پولم رو دارم مید ...

اشکال نداره گلم به خوشی استفاده کنی نگه دار چندسال بعد میاد روش یادت میره حالا که خریدی دیگه ذوقتو کور نکن لذتشو ببر دنیا دوروزه

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2706