2733
2734

نیم ساعت پیش شوهرم از سرکار برگشت اومد دنبال من خونه مامانم بودم گفت بیا بیرون تا بریم منم اومدم سر کوچه یه خانم سرتا پامشکی بلند قد داشت راه میرفت حدود ۱۰۰ قدم باما فاصله داشت نگاه کردم گفتم نزدیکش بشم ببینم کیه ساعت ۴ونیم داره میره یهو تا خواستیم بهش برسیم نزدیکش شدیم یهو رفت انگار تو یه در کوچیک که دقیق سر بریدگی خیابون بود منم سرم خم کردم دیدم در نبود دیوار بود😨 گفتم پس رفته تو بریدگی خیابونه که دیدم کسی نبود گفتم شوهرم گفتم اون زنه کجا رفت گفت کیو میگی😳😰😰 گفتم همون زنی که الان سرتاپا سیاه بود گفت من هیچکس ندیدم 😱😰

یا خدا داشتم سکته میکردم گفتم بر گرد گفت نه برنمیگردم (فک کنم ترسیده بودهمسرم)گفت ولی منم اومدنی یه زن سیاه پوش دیدم حالت سایه رفت خونه بغلی همسایتون گفتم پس تو اومدی بیرون دیدم تو هنوز نیومدی گفت یه لحضه گفتم پس توهمه😰😰

هردو خیلی خیلی ترسیدیم ...😓😓

هستین ماجرای خونه قبلیمونم بگم !!!،؟؟؟

نمیدونم ولی حس میکنم اگه بدونین براتون جالب میشه چرا برا ما دوتا این اتفاقا میفته بعدش نظر بدین ما چیکار کنیم!!

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توبه بسم الله

تاپیک آخرمو بخونید

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2728

خونه قبلیمون یه خونه ویلایی بود میتونید تاپیکای قبلیم ببینید تو خونه استخر داشت...اینم بگم شغل همسرم استاد موسیقیه و تا ۴و۵ صبح  تو صداوسیما بخش موسیقی کارمیکنه..

تو اون خونه همش صداهای عجیب میومد حتی تو استخرش انگار یکی میپرید تو اب و صداش میومد و کم کم من به اون تنهایی عادت کردم ترسم ریخته شد انگار یکی صدام میکرد گاهی لامپما خاموش روشن میشدن منم دیگه نمیترسیدم عادت کرده بودم چندوقت پیش که خونرو فرختیم وسایلامون جمع کردیم خونه کشی کنیم که یه عالمه موی قیچی شده تو خونه بود حتی تاپیکشم هست پشت اجاق گاز بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2738

خلاصه همسرمم میدونست گاهی تو این خونه که روزاش مثل بهشته شبا چه وحشتناک میشه به خاطر همین فروختیمش الانم این اتفاق افتاد به نظرتون چیکار کنم به خدا بسم الله زیاد میگم قرآن میخونم حتی امروز زیارت عاشورا گوشی به تلوزیون وصل کردم صداشو بلند کردم....کسی میدونه باید چیکار کنیم به دعا نویس رمالم اعتقاد ندارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نماز میخونین تو و همسرت؟

متاسفانه یه مدته نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706