2733
2734
عنوان

من عاشق شعرم ولی

204 بازدید | 19 پست

۲ سال بعد کنکور دارم وسخت درس میخونم 

رشتم تجربیه و معلومه ک اصلا ربطی به ادبیات وشعر نداره 

اگه بخوام وقتمو با شعر خوانی وحتی سرودن صرف کنم از اونور وقت کم میارم و اصلا نمیتونم پس باید یکیشو انتخاب کنم 

نه اینکه بگم به تجربی وپزشکی علاقه ندارم نه ولی اونم دوس دارم هردورو دلم میخواد باهم داشته باشم 

الان یساله دارم اینطوری سر میکنم و رشته خودم وانتخاب کردم ولی میترسم بعدا پشیمون شم

نظرتون درکل چیه؟ 

تمرکزتو بزار رو هدف اصلیت

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شعر همیشه در دسترسه و یه چیز حسیه،منم فوق العاده به شعر علاقه دارم،تمام دیوانای شعری رو دارم،،،درستو بخون که بجایی برسی ان شاالله پزشک شی،،،اونوقت تا دلت بخواد وقت خالی داری واسه شعر

لایک نکنید «ممنونم»

درود 

منم علاقه زیادی به سرودن دارم و زمان تحصیلم مثلا اوقات فراغت هام مثل اخر شب چند بیتی برای دل خودم میسرودم  :)

💙 عشق زبانیست که بی آن نتوان زیست 💙               
2738
درود  منم علاقه زیادی به سرودن دارم و زمان تحصیلم مثلا اوقات فراغت هام مثل اخر شب چند بیتی برا ...

چه عالی 

من اینقدر درس میخونم که بعدش فقط میتونم بخوابم

آسون نیس هعی

ی نصیحت:منم سن تو فقط و فقط فکرم پزشکی بود ولی بعدشم ک راهمو جدا کردم تازه فهمیدم همش تخت تاثیر جو بودم و علاقم چیز دیگ بدد واس همین جونم بکنم تو رشتم بازم با علاقه میکنم

بامن بحث نکنیدددد ،بخدا فقط شماره شوهر عمم مونده ک باهاش ثبت نام نکردم🤒
2706