2726
عنوان

الان کوچکترین علامتی کرونا است 👇👇👇

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تستم دادین؟

بله مال من مثبت بود 

مامانم دو بار تست داد هر دو بار منفی 

هیچ علائمی هم‌نداشت

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2728
جالبه واقعا خداروشکر

آره واقعا هزار بار خدا رو شکر کردم

ولی آخه عجیبه.مریضی که بعد یه هفته از سی سی یو مرخص میشه با اون ضعف شدید چطور میشه با این ارتباط مستقیمی که ماداشتیم مبتلا نشد؟

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
به نظر شما حالت تهوع ار علائم کروناس ؟

راستش اینقدر این مریضی بی سر و تهه که هر علامتی رو باید جدی بگیریم.من چهار روز بعد ار علائمم تهوع بهش اضافه شد 

راستش اینقدر این مریضی بی سر و تهه که هر علامتی رو باید جدی بگیریم.من چهار روز بعد ار علائمم تهوع به ...

واقعا اخه برادرم دیشب تاصبح حالت تهوع داشته دوبارم دکتر رفته گفتن مسموم شده نمی دونم والا

به تازگی نوع دلتا رو شما گرفتی که سرایتش زیاده؟

من هر دو رو گرفتم هم آلفا هم دلتا🤦‍♀️هر دو بار هم از بیمارستان

اما اون بار که مامانم مریض بود نوع اولش بود.ولی بینهایت تو حلق هم بودیم😅🤦‍♀️

الان زنگ زدم مامانم میگه سرفه میکنه قفسه سینش درد میگیره😥یعنی ربه درگیرشده به این زودی

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
فردا ببرینش بیمارستان

نمیادمیگه خودم خوب میشم یاحسین چیکار کنم 

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
2706